جمعه ٠٤ تير ١٤٠٠
 En
پرتال استانداری
تا انتخابات :

اخبــــــار ویــــژه

پیام استاندار هرمزگان به مناسبت هفته قوه قضائیه
استاندار هرمزگان با صدور پیامی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید آیت الله دکتر بهشتی و سایر شهدای واقعه هفتم تیر سال ۱۳۶۰، فرارسیدن هفته قوه قضائیه را به ریاست محترم این قوه و قضات، مدیران و کارکنان دستگاه قضائی در سراسر کشور و همچنین رئيس، دادستان ها و کارکنان دادگستری در سراسر استان هرمزگان تبریک گفت.
 1400/4/1
پیام تبریک استاندار هرمزگان به مناسبت سالروز ولادت با سعادت حضرت امام رضا "علیه السلام" ضامن آهو و روز ملی محیط بان
استاندار هرمزگان با صدور پیامی، فرارسیدن سالروز ولادت با سعادت حضرت امام رضا "علیه السلام" ضامن آهو و همچنین این روز که به عنوان، روز ملی محیط بان نامگذاری شده را به همه محیط بانان فداکار و حافظان حریم طبیعت و تنوع زیستی به ویژه در استان هرمزگان، تبریک گفت.
 1400/4/1
پیام تبریک استاندار هرمزگان به آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور منتخب ملت ایران
استاندار هرمزگان با صدور پیامی، انتخاب حضرت آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی به عنوان رئیس جمهور منتخب ملت ایران در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را تبریک گفت.
 1400/3/29
تشکر و قدردانی استاندار هرمزگان از حضور گسترده و مشارکت حداکثری مردم شریف استان هرمزگان در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا/حماسه‌ای ماندگار و به یاد ماندنی در تاریخ پرافتخار انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به ثبت رسید/قطعا این مشارکت چشمگیر، زمینه ساز تحولات و پیشرفت های بیشتر کشورمان خواهد شد
دعوت استاندار هرمزگان از مردم برای مشارکت حداکثری در انتخابات و ثبت حماسه‌ای باشکوه در ۲۸ خرداد ۱۴۰۰
پیام استاندار هرمزگان به مناسبت هفته محیط زیست
پیام تسلیت استاندار هرمزگان به مناسبت سالروز شهادت حضرت امام جعفر صادق "علیه السلام"
پیام تسلیت استاندار هرمزگان به مناسبت سالگرد شهادت شهدای قیام خونین ۱۵ خرداد
پیام تسلیت استاندار هرمزگان به مناسبت سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره)
پیام استاندار هرمزگان به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر
پیام استاندار هرمزگان به مناسبت ۲۷ اردیبهشت روز روابط عمومی و ارتباطات/تشکر و قدردانی دکتر همتی از تلاش‌های مدیران و کارکنان روابط عمومی ها در هرمزگان
پیام تبریک استاندار هرمزگان به مناسبت عید سعید فطر
پیام استاندار هرمزگان به مناسبت روز جهانی قدس
معرفی استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.

نقشه فرمانداری ها