سه شنبه ٢١ ارديبهشت ١٤٠٠
 En
پرتال استانداری
اخبار > افتتاح دفتر نمایندگی خبرگزاری حوزه در هرمزگان می تواند به تحول حوزه های علمیه استان کمک کند/فضای مجازی بستری مناسب برای تبیین معارف اهل بیت عصمت و طهارت(ع) است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٤٦١٤
تاریخ:پنج شنبه ١٩ فروردين ١٤٠٠

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
افتتاح دفتر نمایندگی خبرگزاری حوزه در هرمزگان می تواند به تحول حوزه های علمیه استان کمک کند/فضای مجازی بستری مناسب برای تبیین معارف اهل بیت عصمت و طهارت(ع) است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: افتتاح دفتر نمایندگی خبرگزاری حوزه در هرمزگان می تواند به تحول حوزه های علمیه استان کمک کند.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر علی رئوفی در آئین افتتاح دفتر نمایندگی خبرگزاری حوزه در هرمزگان با اشاره به اهمیت به روز بودن حوزه های علمیه، عنوان کرد: همزمان با رشد و توسعه فناوری به ویژه حوزه اطلاع رسانی ارتقاء توانمندی حوزه های علمیه در این بخش ها ضروری است.
 
وی در همین خصوص افزود: فضای مجازی بستر مناسبی برای فعالیت طلاب حوزه های علمیه است که از آن نباید غفلت کرد.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان: قدم گذاشتن در مسیر دفاع درست ازمعارف قرآنی وسیره اهل بیت عصمت و طهارت (ع)رسالت مهمی است که طلاب حوزه های علمیه در عصر کنونی برعهده دارند.
 
رئوفی خاطرنشان کرد: تشریح صحیح و به موقع معارف غنی قرآن وسیره نبوی واحادیث اهل بیت عصمت و طهارت (ع)در بخش های مختلف رسالت مهم دیگر طلاب حوزه علمیه است که می توانند با بهره گیری از ظرفیت فضای مجازی و شبکه های اجتماعی در این مسیر گام برداشت.
 
وی اظهار داشت: افتتاح دفتر نمایندگی خبرگزاری حوزه در هرمزگان در مسیر رشد و گسترش معارف اهل بیت عصمت و طهارت (ع)اثر گذار خواهد بود و به تحول حوزه های علمیه استان متناسب با گسترش فناوری های روز کمک خواهد کرد.

شماره خبر : ٢٤٦١٤
انتهای پیام.


خروج