سه شنبه ٢١ ارديبهشت ١٤٠٠
 En
پرتال استانداری
اخبار > کسب رتبه یک کشور در کارآفرینی شهری و کسب رتبه برتر در کارآفرینی روستایی توسط بانوان هرمزگانی


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٤٦١٢
تاریخ:پنج شنبه ١٩ فروردين ١٤٠٠

تجلیل و قدردانی از کارآفرینان برتر کشور با حضور ویدئو کنفرانسی معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده؛
کسب رتبه یک کشور در کارآفرینی شهری و کسب رتبه برتر در کارآفرینی روستایی توسط بانوان هرمزگانی

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری هرمزگان گفت: استان هرمزگان دارای ظرفیت‌های بی نظیری در حوزه بانوان است و چند دوره متوالی رتبه یک کارآفرینی کشور را از آن خود کرده است.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، مریم یگانه پس از نشست قدردانی از کارآفرینان برتر کشور که با حضور ویدئو کنفرانسی دکتر معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده برگزار شد، ضمن عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن سال نو و آرزوی توفیق و بهروزی برای خانواده های استان، عنوان کرد: در بخش توسعه کسب و کارهای خانگی و اشتغال پایدار به منظور رفاه بهتر در خانوارها اقدامات شایسته ای را مسئولان و دست اندر کاران دولت با مدیریت استاندار هرمزگان انجام داده اند که براساس مستندات این موضوع ملموس است.
 
یگانه اظهار داشت: هرمزگان افتخار این را دارد که برای چندمین سال، رتبه یک کشور در انتخابات کارآفرینی زنان در حوزه شهری و رتبه برتر در حوزه روستایی را کسب کند.
 
وی گفت: دکتر جلوه سهرابی پور مدیر عامل شرکت دانش بنیان زیست دریا پروران آناهیتا، با حوزه فعالیت در زمینه جلبک های دریایی و تولید محصولات بیو پلیمری و ترکیبات مختلف از جلبک های دریایی خلیج فارس و دریای عمان ، به عنوان بانوی کارآفرین حوزه علم و دانش و سرکار خانم ربیعه وطن دوست مدیر سه کارگاه تولید البسه و پوشاک در استان و راهبر اشتغال ۱۰۸ نفر از مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) و ایجاد فرصت اشتغال برای ۸۸ نفر از زنان روستایی و شهرستان، توسط معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده تجلیل شدند. 
 
وی در ادامه گفت: سعی و تلاش کادر حوزه زنان استان برای این است که تعامل و هم افزایی بین شاخه های تولید و توسعه را در بین قشرهای مختلف زنان و خانواده های استان افزایش و گسترش دهد.
 
یگانه بیان کرد: در سایه شعار تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها امسال، به این قشر از زنان توانمند و فهیم باید حمایت و توجه ویژه ای شود.
 
در پایان این نشست از نفرات برتر دور هشتم کار آفرینی زنان کشور تقدیر و تجلیل شد.

شماره خبر : ٢٤٦١٢
انتهای پیام.


خروج