شنبه ١٣ آذر ١٤٠٠
 En
پرتال استانداری
اخبار > توجه به سلامت و ورزش بازنشستگان یک اولویت مهم است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٧٣٠٣
تاریخ:سه شنبه ٢ آذر ١٤٠٠

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان:
توجه به سلامت و ورزش بازنشستگان یک اولویت مهم است

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان گفت: ورزش برای بازنشستگان بزرگوار زمینه ساز سلامت و شادابی آنان است و توجه به سلامت و ورزش بازنشستگان یک اولویت مهم است.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، نازنین شیبانی در دیدار با اعضای انجمن ورزشی بازنشستگان کشوری استان هرمزگان، بانوان ورزشکار پیشکسوت و تعدادی از بازنشستگان استان، نگاه ویژه و چند وجهی به مسائل بازنشستگان شامل فرهنگی، ورزشی، سلامت، اجتماعی و معیشتی را مهم خواند و خواستار همکاری و تعامل بیشتر دستگاه‌های اجرایی با صندوق بازنشستگی استان برای ارائه خدمات مطلوب تر به بازنشستگان و تکریم این عزیزان به عنوان بزرگان و پیشکسوتان جامعه و‌ خانواده شد.
 
وی حضور در جمع بازنشستگان را مایه خرسندی دانست و گفت: بازنشستگان عزیز بهترین ساعات و بهترین روزهای زندگی خود را در راستای خدمت به مردم گذرانده‌اند كه این ایثار و فداكاری بسیار ارزشمند و در نزد خداوند متعال دارای پاداش و اجر معنوی است.
 
وی به اهمیت ورزش و تحرکات بدنی برای سالمندان اشاره کرد و گفت: سالن و امکانات ورزشی ویژه باید در اختیار ورزشکاران بازنشسته قرار گیرد.
 
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان افزود: از نیروی فكری بازنشستگان باید استفاده شود چرا كه اگر نیروی جوانی با فكر و تجربه بازنشستگان همراه شود بیشترین اثرگذاری را خواهد داشت.
 
وی خاطرنشان کرد: بزرگواری و مناعت طبع بازنشستگان باعث می شود بسیاری از آنها برای رفع مشكلاتشان به مدیران و دستگاه های خود مراجعه نكنند و لذا وظیفه ماست با دیدارهایی كه با این قشر فرهیخته داریم، در راستای كاهش و رفع مشكلات آنان گام برداریم.
 
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان در نشست با جمعی از پیشکسوتان ورزشکار،  بازنشسته و اعضای انجمن ورزشی بازنشستگان کشوری استان هرمزگان با آنان گفتگو و پیرامون مسائل مختلف به تبادل نظر پرداخت.
 
در این نشست تعدادی از بازنشستگان، دیدگاه ها و کمبودهای ورزشی بازنشستگان  را تشریح کردند و معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان ضمن حمایت همه جانبه از پیشکسوتان، در راستای رفع این مشکلات قول مساعدت داد.

شماره خبر : ٢٧٣٠٣
انتهای پیام.


خروج