شنبه ١٣ آذر ١٤٠٠
 En
پرتال استانداری
اخبار > پیام استاندار هرمزگان به مناسبت هفته بسيج/تشکر و قدردانی مهندس دوستی از تلاش جهادی بسیجیان غیور و دلاور


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٧٢٤٥
تاریخ:شنبه ٢٩ آبان ١٤٠٠


پیام استاندار هرمزگان به مناسبت هفته بسيج/تشکر و قدردانی مهندس دوستی از تلاش جهادی بسیجیان غیور و دلاور

استاندار هرمزگان با صدور پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای بسیجی و تشکر و قدردانی از تلاش و کوشش جهادی بسیجیان غیور و دلاور ایران اسلامی به ويژه در استان هرمزگان، فرارسیدن هفته بسیج و سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان حضرت امام خمینی(ره) را به اقشار مختلف مردم بسیجی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، مهندس مهدى دوستی در این پیام آورده است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
هفته بسیج فرصتی برای پاسداشت و تجليل از خدمات و اقدامات ارزنده بسیج در عرصه های مختلف است.
 
نیروی ولایتمدار و انقلابی بسیج در طول دوران پس پیروزی انقلاب اسلامى ایران با پیروی از منویات و رهنمودهای حضرت امام راحل عظيم الشأن و رهبر معظم انقلاب اسلامى، پیشگام خدمت به مردم در سراسر ایران اسلامی بوده است.
 
ایثار و فداکاری بسیجیان در دوران دفاع مقدس با تقدیم شهدا، جانبازان و آزادگان بسیار از این نیروی با اخلاص و مردمی، نقش مهمی در دفاع از آب و خاک میهن اسلامی و غلبه بر دشمنان داشت.
 
پس از دفاع مقدس نیز بسیج همواره در زمینه های مختلف خدمت به مردم و انقلاب اسلامی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ايران پیشگام بوده و اقدامات جهادگرانه بسیج نقش بسیار مؤثری در رشد و پيشرفت کشور داشته است.
 
اينجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای بسیجی و تشکر و قدردانی از تلاش و کوشش جهادی بسیجیان غیور و دلاور ایران اسلامی به ويژه در استان هرمزگان، فرارسیدن هفته بسیج و سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان حضرت امام خمینی(ره) را به اقشار مختلف مردم بسیجی تبریک عرض نموده و براى همه اعضاى بزرگوار بسیج دراستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و اهداف گام دوم انقلاب اسلامى، آرزوی توفیق روزافزون دارم.
 
مهدی دوستی
استاندار هرمزگان

شماره خبر : ٢٧٢٤٥
انتهای پیام.


خروج