شنبه ١٣ آذر ١٤٠٠
 En
پرتال استانداری
اخبار > پیام استاندار هرمزگان به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٧٠٣٠
تاریخ:پنج شنبه ١٣ آبان ١٤٠٠


پیام استاندار هرمزگان به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز

استاندار هرمزگان با صدور پیامی، ضمن بزرگداشت یاد و خاطره شهدای دانش آموز، فرارسیدن یوم الله ۱۳ آبان سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمريكا، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز را گرامی داشت.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، مهندس مهدی دوستی در این پیام آورده است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
یوم الله ۱۳ آبان یادآور تسخیر لانه جاسوسی آمريكا به دست دانشجویان پیرو خط امام(ره) و نماد استکبارستیزی ملت ایران است.
 
این حرکت عظيم به قدری دارای اهمیت بود که حضرت امام خمینی(ره) از آن به عنوان انقلاب دوم یاد کردند و این روز به عنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نامگذاری شد.
 
ملت انقلابى ایران اسلامی تحت هدایت های رهبر معظم انقلاب اسلامى و با پیروی از منویات مقام معظم رهبری، همچنان در برابر استکبار جهانی و آمريكاى جنايتكار ایستاده است و اوج این استكبارستیزی هر ساله در یوم الله ۱۳ آبان با فريادهای "مرگ بر آمريكا" به منصه ظهور می رسد.
 
همچنین این روز مهم در تاریخ کشورمان، یادآور ایثار و شهادت دانش آموزان عزیز در راه پیروزی انقلاب اسلامی ایران است که به عنوان روز دانش آموز نام گرفته است.
 
اينجانب ضمن بزرگداشت یاد و خاطره شهدای دانش آموز، فرارسیدن یوم الله ۱۳ آبان سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمريكا، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز را گرامی می دارم و از درگاه خداوند متعال، توفیق روز افزون همه ملت های آزاده جهان به ويژه ملت انقلابی ایران اسلامی در راه مبارزه همه جانبه با استکبار را خواستارم.
 
مهدی دوستی
استاندار هرمزگان

شماره خبر : ٢٧٠٣٠
انتهای پیام.


خروج