شنبه ١٣ آذر ١٤٠٠
 En
پرتال استانداری
اخبار > پیام تبریک استاندار هرمزگان به مناسبت ایام ولادت با سعادت پیامبر گرامی اسلام و هفته وحدت


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٦٧٧٤
تاریخ:سه شنبه ٢٧ مهر ١٤٠٠


پیام تبریک استاندار هرمزگان به مناسبت ایام ولادت با سعادت پیامبر گرامی اسلام و هفته وحدت

استاندار هرمزگان با صدور پیامی، فرارسیدن ایام خجسته سالروز ولادت با سعادت پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی "صلی الله علیه و آله و سلم" و هفته وحدت را به مردم شریف استان هرمزگان تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، مهندس مهدی دوستی در این پیام آورده است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
اتحاد امت اسلامی حول محور دین مبین اسلام، ایمان و اعتقاد به خداوند متعال، آموزه‌های نورانی قرآن کریم و حضرت محمد رسول‌الله "صلی الله علیه و آله و سلم" همواره از اصول بسیار مهم و مورد تاکید نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به عنوان منادی و پرچمدار وحدت امت اسلامی در راستای سربلندی هرچه بیشتر مسلمانان سراسر عالم است.
 
استان هرمزگان نیز الگویی در زمینه وحدت اسلامی با همزیستی مسالمت آمیز اقشار مختلف مردم شیعه و اهل سنت در کنار یکدیگر و برخورداری از علمای آگاه در این زمینه محسوب می‌شود.
 
اینجانب فرارسیدن ایام خجسته سالروز ولادت با سعادت پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی "صلی الله علیه و آله و سلم" که به عنوان هفته وحدت نامگذاری شده است را به تمامی مسلمانان به ویژه ملت مسلمان ایران اسلامی و اقشار مختلف مردم شريف استان هرمزگان تبریک و تهنیت عرض می نمایم و برای همگان در راستای تقویت وحدت امت اسلامی، آرزوی توفیق دارم.
 
مهدی دوستی
استاندار هرمزگان

شماره خبر : ٢٦٧٧٤
انتهای پیام.


خروج