جمعه ٢٦ شهريور ١٤٠٠
 En
پرتال استانداری
اخبار > با کاری جهادی و بی‌نظیر؛ احداث 324 کیلومتر راه در شهرستان بشاگرد، هدف گذاری و عملیاتی شد/طی سال جاری و سال آینده، بخش عمده‌ای از جاده‌های شهرستان بشاگرد، آسفالت و زیرسازی می‌شوند و این شهرستان از نظر برخورداری از جاده و راه مناسب به سطح خیلی خوبی خواهد رسید/برنامه‌ریزی در زمینه رونق تولید و اشتغال‌زایی در شهرستان بشاگرد/زیرساخت‌های راه‌اندازی ناحیه صنعتی شهرستان بشاگرد در حال ایجاد است/شهرستان بشاگرد در همه شاخص‌ها در حال رسیدن به سطح برخورداری مطلوب است و این امر نوید بخش آینده ای خوب و درخشان برای این شهرستان است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٦٢٩٢
تاریخ:جمعه ١٩ شهريور ١٤٠٠

استاندار هرمزگان پس از بازدید از روند اجرای پروژه‌های شهرستان بشاگرد:
با کاری جهادی و بی‌نظیر؛ احداث 324 کیلومتر راه در شهرستان بشاگرد، هدف گذاری و عملیاتی شد/طی سال جاری و سال آینده، بخش عمده‌ای از جاده‌های شهرستان بشاگرد، آسفالت و زیرسازی می‌شوند و این شهرستان از نظر برخورداری از جاده و راه مناسب به سطح خیلی خوبی خواهد رسید/برنامه‌ریزی در زمینه رونق تولید و اشتغال‌زایی در شهرستان بشاگرد/زیرساخت‌های راه‌اندازی ناحیه صنعتی شهرستان بشاگرد در حال ایجاد است/شهرستان بشاگرد در همه شاخص‌ها در حال رسیدن به سطح برخورداری مطلوب است و این امر نوید بخش آینده ای خوب و درخشان برای این شهرستان است

استاندار هرمزگان گفت: با کاری جهادی و بی‌نظیر طی سه سال اخیر، احداث 324 کیلومتر راه در شهرستان بشاگرد، هدف گذاری و عملیاتی شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی پس از بازدید از روند اجرای پروژه‌های شهرستان بشاگرد، عنوان کرد: طی سه سال اخیر در شهرستان بشاگرد، کار جهادی و بی‌نظیر در زمینه ساخت راه صورت گرفت و در این راستا احداث 324 کیلومتر راه در چند محور اصلی، هدف گذاری و عملیاتی شد.
 
وی ادامه داد: بخشی از این پروژه‌ها تکمیل شده و بخش دیگری در حال اجراست و منابع اعتباری خوبی در این زمینه به شهرستان بشاگرد تخصیص یافته است.
 
استاندار هرمزگان افزود: طی سال جاری و سال آینده، بخش عمده‌ای از جاده‌های شهرستان بشاگرد، آسفالت و زیرسازی می‌شود و این شهرستان از نظر برخورداری از جاده و راه مناسب به سطح خیلی خوبی خواهد رسید و از این زیرساخت مناسب برخوردار خواهد شد و علاوه بر آن توسط فرمانداری و مدیریت بحران، مطالعات در حال انجام است تا مسیر راه روستاهای این شهرستان، از رودخانه‌های فصلی جدا شود.
 
همتی تصریح کرد: همچنین در بخش آب، پروژه‌های خوب و بزرگی از جمله آبرسانی از سد جگین به شهر سردشت و روستاهای در مسیر و آبرسانی از سد سهران به شهر گوهران و روستاها انجام شد که زیرساخت بسیار مهمی برای این شهرستان محسوب می‌شود.
 
وی گفت: پروژه‌های آبخیزداری نیز در بسیاری از روستاهای این شهرستان اجرایی شد که برای تامین آب، کشاورزی، حفظ محیط زیست و مهار روان آب ها بسیار مفید و موثر است.
 
استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: همچنین در زمینه ارتباطات و فناوری اطلاعات، اقدامات بسیار خوبی صورت گرفت و تعداد بیش از 10 ایستگاه مخابراتی و دکل جدید در این شهرستان نصب و راه‌اندازی شد که موجب بهبود وضعیت دسترسی به شبکه‌های تلفن همراه و اینترنت، در شهرستان بشاگرد شد.
 
همتی با اشاره به ساخت شش مدرسه شبانه‌روزی و خانه‌های بهداشت در شهرستان بشاگرد، اظهار داشت: زیرساخت‌های راه‌اندازی ناحیه صنعتی شهرستان بشاگرد نیز در حال ایجاد است.
 
وی اضافه کرد: همچنین پروژه راه‌اندازی کارگاه آموزشی ویژه قالی بافی در شهر سردشت در حال انجام است و 70 نفر نیروی حرفه‌ای و حدود 800 نفر نیروی آموزش دیده در زمینه تولید قالی در شهرستان بشاگرد فعال هستند که حمایت ویژه‌ای از این صنعت در این شهرستان صورت می‌گیرد.
 
استاندار هرمزگان بیان داشت: توسعه آموزش های فنی و حرفه‌ای، صنایع دستی، کشاورزی، رساندن محصولات کشاورزی این شهرستان به بازار مصرف و ایجاد صنایع تبدیلی محصولات کشاورزی، از دیگر برنامه‌ها در زمینه رونق تولید و اشتغال‌زایی در شهرستان بشاگرد است.
 
همتی عنوان کرد: با انجام مطالعات اکتشافی در حوزه معدن، دو معدن با ظرفیت بیش از 100 هزار تن آهن منگنز در این شهرستان شناسایی شده که پیگیر جذب سرمایه‌گذاری در این معادن هستیم.
 
وی ادامه داد: طی چهار سال اخیر کارهای بی نظیری در شهرستان بشاگرد صورت گرفت و این شهرستان در همه شاخص‌ها در حال رسیدن به سطح برخورداری مطلوب است.
 
استاندار هرمزگان افزود: همه این اقدامات، نوید بخش آینده ای خوب و درخشان برای شهرستان بشاگرد است.

شماره خبر : ٢٦٢٩٢
انتهای پیام.


خروج