جمعه ٢٦ شهريور ١٤٠٠
 En
پرتال استانداری
اخبار > پیام تبریک استاندار هرمزگان به مناسبت عيد سعيد غدیرخم


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٥٨٤٣
تاریخ:پنج شنبه ٧ مرداد ١٤٠٠


پیام تبریک استاندار هرمزگان به مناسبت عيد سعيد غدیرخم

استاندار هرمزگان با صدور پیامی فرارسیدن عيد سعيد غدیرخم را به همه مسلمانان عالم، به ویژه ملت مسلمان ایران اسلامی و مردم مؤمن و ولایتمدار استان هرمزگان تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در این پیام آورده است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
عید غدیرخم روز اکمال دین مبین اسلام، عید امامت و ولایت و از اعياد بزرگ اسلامی است که در اين روز، پيامبر بزرگوار اسلام حضرت محمد مصطفی "صلی الله علیه و اله و سلم" براساس فرمان پروردگار متعال، حضرت امام علی "علیه السلام" را به عنوان جانشين خود معرفی نمودند.
 
در روز بزرگ و مبارک عید سعید غدیرخم، رسالت حضرت محمد(ص) در ابلاغ دين مبين اسلام به بشريت تكميل گرديد و امامت و ولايت حضرت امام علی(ع) و ائمه اطهار "علیه السلام" به عنوان مسير حركت مسلمين تعيين شد.
 
امامت و ولایت ائمه اطهار "علیه السلام" از بزرگترین نعماتی است که خداوند متعال به مسلمانان اعطاء فرموده و باید با تمام وجود قدردان و شکرگزار وجود چنین نعمت بزرگی باشیم.
 
پيروی از ولايت و امامت راه سعادت مسلمانان است و همگان بايد با اتحاد و انسجام اين طريق را در پيش بگيريم تا سعادت دنيا و آخرت خود را تضمين نمائيم.
 
اینجانب فرارسیدن عید سعید غدیرخم را به همه مسلمانان عالم، به ویژه ملت مسلمان ایران اسلامی و مردم مؤمن و ولایتمدار استان هرمزگان تبریک و تهنیت عرض می نمایم و امیدوارم همه ما رهروان راستین پیامبر بزرگوار اسلام حضرت محمد(ص) و امیرمؤمنان حضرت امام علی(ع) باشیم.
 
فریدون همتی
استاندار هرمزگان

شماره خبر : ٢٥٨٤٣
انتهای پیام.


خروج