جمعه ٢٦ شهريور ١٤٠٠
 En
پرتال استانداری
اخبار > پیام استاندار هرمزگان به مناسبت هفته بهزیستی


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٥٧٣٨
تاریخ:جمعه ٢٥ تير ١٤٠٠


پیام استاندار هرمزگان به مناسبت هفته بهزیستی

استاندار هرمزگان با صدور پیامی، فرارسیدن هفته بهزیستی را به تمامی تلاشگران خدوم و مهرورزان دلسوز، مسئولان، کارکنان و مددکاران مجموعه بهزیستی در استان هرمزگان تبریک گفت و از تلاش و کوشش این بزرگواران، تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در این پیام آورده است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
نامگذاری ۲۵ تیر ماه به عنوان روز بهزیستی، فرصت مغتنمی برای ارج نهادن به تلاش و مجاهدت مردان و زنانی است که با تأسی از سیره پیشوایان دین و سرلوحه قرار دادن ایثار و فداکاری، یاری رسان آسیب دیدگان اجتماع هستند و در این مسیر طاقت فرسا از هیچ کوششی دریغ نمی‌ورزند.
 
سازمان بهزیستی به عنوان متولی این عرصه مهم و حساس، نقش ارزنده ای در صیانت از کیان و ساحت خانواده‌های آسیب پذیر ایفا کرده و با دستور کار قرار دادن روش‌های نوین و کارشناسی و همچنین داشتن عزمی راسخ در راستای خدمت رسانی به اقشار نیازمند و پیشگیری از محرومیت‌ها، معلولیت‌ها و آسیب‌های اجتماعی، ارزندگی و جایگاه مهم خود در این عرصه را به منصه ظهور رسانده است.
 
اینجانب، فرارسیدن هفته بهزیستی را به تمامی تلاشگران خدوم و مهرورزان دلسوز بهزیستی، به خصوص، مسئولان، کارکنان و مددکاران این عرصه در استان هرمزگان صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمايم و ضمن تشکر و قدردانی از تلاش و کوشش این بزرگواران، از درگاه خدواند متعال برای این عزیزان فرهیخته، آرزوی توفیق و کامیابی روزافزون دارم.
 
فریدون همتی
استاندار هرمزگان

شماره خبر : ٢٥٧٣٨
انتهای پیام.


خروج