آخرین اخبار
اخبار > بازارچه ملوانی بندرکرگان شهرستان میناب در هفته دولت سال جاری افتتاح می شود


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٩٢٥٨

تاریخ:1397/04/01


دکتر همتی در جمع مردم بندرکرگان:
بازارچه ملوانی بندرکرگان شهرستان میناب در هفته دولت سال جاری افتتاح می شود

استاندار هرمزگان از افتتاح بازارچه ملوانی بندرکرگان شهرستان میناب در هفته دولت سال جاری خبر داد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در سخنانی در جمع مردم بندرکرگان شهرستان میناب، عنوان کرد: بازارچه ملوانی بندرکرگان در هفته دولت و آب شیرین کن این بندر هم تا دهه فجر امسال به بهره برداری می‌ رسند.

وی ادامه داد: بازارچه ملوانی بندرکرگان ۴۲ غرفه دارد که ظرفیت خوبی برای رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال در این بندر خواهد بود.

استاندار هرمزگان افزود: بر اساس مصوبه جدید هیات دولت هر ملوان شش بار در سال و هر بار تا ۱۵ میلیون تومان برای واردات کالا از معافیت حقوق گمرکی برخوردار است.

همتی تصریح کرد: برای رفع بیکاری در منطقه مجوز مرز رسمی بندرکرگان گرفته شده که ملوانان این بندر می توانند از معافیت 15 میلیون تومانی هزینه گمرکی بهره مند شوند.

 

شماره خبر : ٩٢٥٨
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.