شنبه ٠٤ خرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > پنج هزار واحد مسكن مهر در هرمزگان تا هفته دولت افتتاح مي شود


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٩١٥٠

تاریخ:1397/03/20


استاندار هرمزگان در شورای مسکن استان:
پنج هزار واحد مسكن مهر در هرمزگان تا هفته دولت افتتاح مي شود

استاندار هرمزگان گفت: طبق برنامه ريزي صورت گرفته تا هفته دولت سال جاري پنج هزار واحد مسكن مهر در هرمزگان به طور كامل و با وصل شدن انشعابات آب و برق اين واحدها به بهره برداري خواهد رسيد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست شورای مسکن استان هرمزگان با اشاره به تصميمات اتخاذ شده در اين نشست و تقسيم كار صورت گرفته ميان دستگاه هاي اجرايي جهت تكميل طرح هاي مسكن مهر در هرمزگان، عنوان كرد: در اين راستا مقرر شد شهرك مسكن مهر پيامبر اعظم (ص) بندرعباس به شهرداري بندرعباس تحويل داده شود تا خدمات رساني بهتري به مردم اين شهرك صورت گيرد.

وي ادامه داد: طبق برنامه ريزي صورت گرفته تا هفته دولت سال جاري پنج هزار واحد مسكن مهر در هرمزگان به طور كامل و با وصل شدن انشعابات آب و برق اين واحدها به بهره برداري خواهد رسيد.

استاندار هرمزگان افزود: طرح روشنايي معابر شهرك مسكن مهر پيامبر اعظم (ص) بندرعباس نيز طي سه فاز تا هفته دولت امسال اجرايي مي شود و شهرداري بندرعباس نيز در زمينه ايجاد فضاي سبز و آسفالت معابر اين شهرك اقدام خواهد كرد.

همتی تصريح كرد: ديگر نيازهاي اين شهرك از جمله ايجاد شبكه جديد فاضلاب، مدرسه، مسجد و اماكن ورزشي احصا شده و با تخصيص منابع بخشي از نيازهاي زيرساختي شهرك پيامبر اعظم (ص) بندرعباس تا هفته دولت و بخش ديگري تا پايان سال جاري تكميل مي شود.

وي گفت: به ساكنان واحدهاي مسكن مهر در هرمزگان اطمينان مي دهم كه مسائل آنان را به طور منظم و هفتگي مورد بررسي قرار مي دهيم و در جهت رفع مشكلات تصميم گيري مي شود تا آسايش، رفاه و آرامش مناسبي براي ساكنين اين واحدها ايجاد شود.

استاندار هرمزگان خاطرنشان كرد: همچنين در خصوص تعدادي از تعاوني هاي مسكن مهر در هرمزگان كه در دادگستري پرونده دارند با همكاري دادگستري كل استان مقرر شد بخش ويژه اي براي تسريع در رسيدگي به مسائل آنان مشخص شود.

همتی اضافه كرد: از مردم ساكن در واحدهاي مسكن مهر مناطق مختلف استان هرمزگان نيز مي خواهيم تا همراهي لازم را با دستگاه ها در جهت بهبود خدمات رساني داشته باشند.

يك ميليون واحد مسكن مهر در دولت تدبير و اميد به متقاضيان تحويل داده شده است

احمد اصغري مهرآبادی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر نيز در اين نشست، اظهار داشت: از مجموع 55 هزار واحد مسكن مهر كه كار ساخت آن در استان هرمزگان آغاز شد، ساخت نزديك به 50 هزار واحد به اتمام رسيده است.

وي ادامه داد: طبق دستور رئيس جمهور تمامي پروژه هاي مسكن مهر در سطح كشور بايد در سال جاري تكميل و به اتمام برسد كه تمام تلاش خود را در اين راستا انجام خواهيم داد.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر افزود: در حال حاضر 300 هزار واحد مسكن مهر ساخته شده در سطح كشور وجود دارد كه در انتظار خدمات زيربنايي براي تحويل هستند و به طور جدي پيگير رفع مشكل خدمات زيربنايي از جمله آب و برق در واحدهاي مسكن مهر هستيم.

مهرآبادی با بيان اينكه در دولت تدبير و اميد با وجود تنگناهاي مالي نزديك به يك ميليون واحد مسكن مهر به متقاضيان تحويل داده شده است، تصريح كرد: از ابتداي آغاز طرح مسكن مهر، نزديك به دو ميليون واحد مسكوني در قالب اين طرح ساخته شده است.

شماره خبر : ٩١٥٠
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.