شنبه ٠٤ خرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > حمایت از بخش خصوصی باید به یک ارزش تبدیل شود/حتی یک سرمایه گذار نباید ناامید شود


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٩١٤٥

تاریخ:1397/03/19


دکتر همتی در کارگروه تخصصی امور اقتصادی استان:
حمایت از بخش خصوصی باید به یک ارزش تبدیل شود/حتی یک سرمایه گذار نباید ناامید شود

استاندار هرمزگان با تاکید بر اینکه کمک دستگاه های دولتی به بخش خصوصی واجب است، گفت: حمایت از بخش خصوصی باید به یک ارزش تبدیل شود چون برای جامعه حیاتی است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست کارگروه تخصصی امور اقتصادی استان هرمزگان با بیان اینکه بندرعباس باید نگین شهرهای بندری ایران و شهری قابل رقابت با بنادر کشورهای دیگر باشد، عنوان کرد: صنوف ناسازگار با محیط زیست در بندرعباس باید با هدف زیباسازی چهره شهر و آرامش بیشتر شهروندان به شهرک‌ های تخصصی صنفی در خارج از شهر منتقل شوند.

وی ادامه داد: برنامه ریزی برای انتقال واحد‌های ناسازگار با محیط زیست تا هفته آینده تدوین شود و پس از جانمایی شهرک صنوف کار جا به جایی آغاز شود.

استاندار هرمزگان افزود: رفاه و آسایش کارکنان این صنوف نیز باید مد نظر قرار گیرد و برنامه جامعی باید برای آن داشته باشیم.

همتی یکی از اشکالات موجود را عدم اجرای مناسب تصمیماتی که در کارگروه ها اتخاذ می شود، دانست و تصریح کرد: مدیریت پیچیده ترین و مهمترین شغل است و هرکس نمی تواند این کار را انجام دهد و ما سرعت در انجام کار را از مدیران می خواهیم.

وی با تاکید بر اینکه کمک دستگاه های دولتی به بخش خصوصی واجب است، اظهار داشت: حمایت از بخش خصوصی باید به یک ارزش تبدیل شود چون برای جامعه حیاتی است.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: نباید اجازه دهیم که حتی یک سرمایه گذار ناامید شود و باید سرمایه گذاران بخش خصوصی به همه مدیران دسترسی داشته باشند چون کشور در جنگ اقتصادی با دشمن است و نباید روند کار در دستگاه ها طولانی و پیچیده شود.

همتی با اشاره به بررسی مسائل منطقه ویژه صنایع انرژی بر پارسیان در این نشست، بیان داشت: مسائل ملی مربوط به منطقه ویژه پارسیان از سوی بنده پیگیری خواهد شد و دستگاه های استانی نیز خواسته های این منطقه را در جلسه ویژه ای پیگیری و انجام دهند.

وی خواستار تدوین برنامه دقیق آموزشی فنی و حرفه ای متناسب با نیاز استان هرمزگان شد و اضافه کرد: باید تا جایی که امکان دارد فرصت ها را در مسیر ایجاد اشتغال بیشتر در استان سوق دهیم.

در پایان این نشست از مدیران هفت دستگاه اجرایی برتر استان هرمزگان در زمینه رعایت حقوق مصرف کنندگان تجلیل و قدردانی شد.

شماره خبر : ٩١٤٥
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.