آخرین اخبار
اخبار > مديران استانداري در مسائل مختلف پاسخگوي مردم باشند/تلاش كنيم در اشتغال روستايي پیشتاز باشیم


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٥٧٩٣

تاریخ:1396/06/21


دكتر جادری در شورای مدیران استانداری هرمزگان:
مديران استانداري در مسائل مختلف پاسخگوي مردم باشند/تلاش كنيم در اشتغال روستايي پیشتاز باشیم

استاندار هرمزگان گفت: استانداری دستگاه حاکمیتی است و مردم در هرجا با مشکل مواجه شوند به استانداری مراجعه می کنند و مديران استانداري بايد در مسائل مختلف پاسخگوي مردم باشند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر جاسم جادری در نشست شورای مدیران استانداری هرمزگان، عنوان كرد: در نيمه دوم سال با توجه به بهتر شدن شرايط آب و هوايي، شرايط براي كار و تلاش بيشتر و افزايش فعاليت هاي عمراني در هرمزگان فراهم مي شود.

وي ادامه داد: بر اين اساس مدیران وقت بیشتری را براي پیگیری امور اختصاص دهند تا كارها با سرعت بيشتري انجام شود.

استاندار هرمزگان افزود: استانداری دستگاه حاکمیتی است و مردم در هرجا با مشکل مواجه شوند به استانداری مراجعه می کنند و مديران استانداري بايد در مسائل مختلف پاسخگوي مردم باشند.

جادري تصريح كرد: باید با جدیت در جهت پیشبرد کار مردم تلاش و در راه خدمت به مردم انجام وظیفه کنیم.

وي با تاكيد بر اينكه در سال جاری باید در عرصه اشتغال کار بسیاری انجام دهیم، اظهار داشت: در عرصه اشتغال روستایی تسهیلات و اعتبار يك و نيم ميليارد دلاري از سوي صندوق توسعه ملي براي ايجاد اشتغال در روستاهاي كشور تخصیص یافته است.

استاندار هرمزگان بيان داشت: با توجه به اينكه حدود نيمي از جمعيت هرمزگان در روستاها ساكن هستند ما در هرمزگان باید سعی کنیم در اشتغال روستايي پیشتاز باشیم و اعتبارات مناسبي را از محل صندوق توسعه ملي جذب كنيم تا اشتغال خوبی در مناطق روستايي ایجاد شود.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

شماره خبر : ٥٧٩٣
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.