دوشنبه ١٢ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > تمام تلاش خود را برای پشتیبانی و حمایت از بخش خصوصی در هرمزگان انجام می دهیم/خود را موظف به رفع موانع و مشکلات فعالان اقتصادی می دانیم


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٨٣١١

تاریخ:1398/04/20


استاندار هرمزگان در نشست با فعالین اقتصادی استان:
تمام تلاش خود را برای پشتیبانی و حمایت از بخش خصوصی در هرمزگان انجام می دهیم/خود را موظف به رفع موانع و مشکلات فعالان اقتصادی می دانیم

استاندار هرمزگان گفت: در استان هرمزگان تلاش می‌کنیم تا پشتیبانی کامل را در راستای تسهیل امور برای فعالیت‌های بخش خصوصی و فعالان اقتصادی داشته باشیم.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست با فعالین اقتصادی استان هرمزگان که با حضور دکتر دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی برگزار شد، با تأکید بر اینکه خود را موظف می دانیم که موانع و مشکلات فعالان اقتصادی را رفع کنیم، عنوان کرد: فعالان اقتصادی با کار و تلاش شبانه روزی در حال خدمت به کشور هستند.

وی ادامه داد: تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم تا فعالین اقتصادی بدون دغدغه و مشکل به فعالیت های خود بپردازند.

استاندار هرمزگان افزود: ما تلاش می‌کنیم تا بخش خصوصی حمایت واقعی مسئولان دستگاه‌های اجرایی را در کنار خود داشته باشد و بتواند کار مهم خود را به شکل مناسبی انجام دهد.

همتی تصریح کرد: در شرایط امروز فعالان اقتصادی و بخش خصوصی در خط مقدم جنگ اقتصادی با دشمنان قرار دارند.

وی خاطر نشان کرد: در استان هرمزگان تلاش می‌کنیم تا پشتیبانی کامل را در راستای تسهیل امور برای فعالیت‌های بخش خصوصی و فعالان اقتصادی داشته باشیم و بتوانیم گام‌های موثری در این راستا برداریم.

شماره خبر : ١٨٣١١
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/02/29

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.