چهارشنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > برکات انقلاب اسلامی در همه مناطق کشور مشهود است/ملت ایران با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن رویداد بزرگی را رقم می زنند


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١٤٨٩٩

تاریخ:1397/11/18


استاندار هرمزگان در جمع مردم شهرستان رودان:
برکات انقلاب اسلامی در همه مناطق کشور مشهود است/ملت ایران با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن رویداد بزرگی را رقم می زنند

استاندار هرمزگان گفت: پیشرفت های کشور در طول 40 سال اخیر و آثار و برکات انقلاب اسلامی در همه مناطق کشور مشهود است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در سخنانی در جمع مردم شهرستان رودان، بیان داشت: انقلاب اسلامی ایران، دست زورگویان را از این کشور کوتاه کرد.

وی ادامه داد: امروز همه مسئولان کشور با رای مستقیم و غیر مستقیم مردم انتخاب می شوند و سرنوشت کشور به دست مردم تعیین می شود.

استاندار هرمزگان افزود: مردم ما برای استقلال و آزادى و برپایی حکومت الهی قیام کردند و پای آرمان های انقلاب ایستاده اند.

همتی تصریح کرد: به برکت هدایت های داهیانه مقام معظم رهبری و تلاش های دلسوزانه مسئولان کشور و با مقاومت مردم دشمن را در عرصه های مختلف شکست داده ایم.

وی گفت: امروز دشمنان با تمام قوا جنگ اقتصادی با ایران به راه انداخته اند و در این شرایط حضور گسترده مردم در راهپيمايی 22 بهمن بسیار تعیین کننده و مهم است.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: ملت ایران با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر رویداد بزرگی را رقم خواهند زد که دشمن را به عقب خواند راند.

وی اظهار داشت: پیشرفت های کشور در طول 40 سال اخیر و آثار و برکات انقلاب اسلامی در همه مناطق کشور مشهود است.

شماره خبر : ١٤٨٩٩
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.