چهارشنبه ٠١ خرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > ساکنان محله چاهستانی های بندرعباس از امکانات در نظر گرفته شده جهت ساخت خانه های جدید بهره ببرند/برنامه نوسازی بافت فرسوده شهرهای میناب و حاجی آباد تدوین شود


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١١٦٥١

تاریخ:1397/09/10


دکتر همتی در ستاد بازآفرینی شهری استان:
ساکنان محله چاهستانی های بندرعباس از امکانات در نظر گرفته شده جهت ساخت خانه های جدید بهره ببرند/برنامه نوسازی بافت فرسوده شهرهای میناب و حاجی آباد تدوین شود

استاندار هرمزگان گفت: ساکنان محله چاهستانی های بندرعباس از امکانات در نظر گرفته شده بهره ببرند و جهت نوسازی خانه های خود اقدام لازم را انجام دهند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست ستاد بازآفرینی شهری استان هرمزگان خواستار تسریع در ساخت و ساز واحدهای مسکونی جدید در محله چاهستانی های بندرعباس شد و بیان داشت: در شهر بندرعباس 14 محله دارای بافت فرسوده وجود دارد که باید به تدریج کار نوسازی بافت های فرسوده در این محلات صورت گیرد و در عین حال سرعت اجرای طرح نوسازی بافت فرسوده در محله چاهستانی ها نیز به عنوان الگویی در این زمینه افزایش یابد.

وی ادامه داد: برای ساکنان محله چاهستانی های بندرعباس تخفیف 90 درصدی در هزینه صدور پروانه ساخت همراه با اختصاص تسهیلات ارزان قیمت جهت نوسازی بافت های فرسوده و ساخت خانه های جدید در نظر گرفته شده است.

استاندار هرمزگان افزود: ساکنان این محله از فرصت به وجود آمده بهره ببرند و جهت نوسازی خانه های خود اقدام لازم را انجام دهند.

وی بر لزوم توجه به نوسازی بافت های فرسوده در دیگر شهرستان های هرمزگان تاکید کرد و اظهار داشت: در این راستا با توجه به شرایطی که شهرهای میناب و حاجی آباد در زمینه بافت فرسوده دارند، به سرعت برنامه نوسازی بافت های فرسوده این دو شهر آماده و روند اجرایی کار آغاز شود.

شماره خبر : ١١٦٥١
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.