دوشنبه ٠٤ شهريور ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > پیام تسلیت استاندار هرمزگان به مناسبت سالروز شهادت حضرت امام رضا (ع)


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١١٢٨٧

تاریخ:1397/08/17پیام تسلیت استاندار هرمزگان به مناسبت سالروز شهادت حضرت امام رضا (ع)

استاندار هرمزگان با صدور پیامی فرارسیدن سالروز شهادت امام هشتم حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) را تسلیت گفت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان در این پیام آورده است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) پس از دو ماه عزاداری و سوگواری در ماه های محرم و صفر، در آخرین روز ماه صفر در عزای سالروز شهادت امام هشتم حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) به سوگ می نشینند.

وجود حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) در ایران اسلامی برکات بسیاری را برای این سرزمین به همراه داشته و هر نقطه از ایران اسلامی از برکت وجود مقدس این امام همام بهره مند بوده است.

به واقع مضجع نورانی حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) در مشهد مقدس، به مانند خورشیدی تابان برای ایران است و دل های مردم ما همواره در گروی این حرم مطهر بوده و قلوب ملت ایران به عشق امام رضا (ع) تپیده است.

زندگی حضرت امام رضا (ع) سرشار از آموزه های نورانی و گرانقدر است و می توان درس های بسیاری را از سیره ایشان آموخت که باید برای پیمودن راه سعادت، این آموزه ها را سرلوحه زندگی خود قرار دهیم.

اینجانب فرارسیدن سالروز شهادت امام هشتم حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) را به تمامی مسلمانان و دوستداران ائمه معصوم (ع) به ویژه ملت شریف ایران و مردم مومن استان هرمزگان تسلیت عرض می نمایم و امیدوارم عزاداری ها و سوگواری های همگان در ماه های محرم و صفر مورد پذیرش و قبول درگاه حق تعالی قرار گرفته باشد.

 

فریدون همتی

استاندار هرمزگان

شماره خبر : ١١٢٨٧
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.