دوشنبه ٠٣ تير ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > تعاونگران در هرمزگان فعالیت های متنوع و گسترده ای دارند/تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات و حمایت از تعاونی ها انجام می دهیم


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١٠٨٦٩

تاریخ:1397/07/18


دکتر همتی در نشست با جمعی از تعاونگران استان:
تعاونگران در هرمزگان فعالیت های متنوع و گسترده ای دارند/تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات و حمایت از تعاونی ها انجام می دهیم

استاندار هرمزگان گفت: تعاونگران فعالیت های متنوع، گسترده و بسیار خوبی در هرمزگان دارند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست با جمعی از تعاونگران استان هرمزگان با بیان اینکه تعاونگران فعالیت های متنوع، گسترده و بسیار خوبی در هرمزگان دارند، عنوان کرد: بخش تعاون در هرمزگان بسیار فعال است و این بخش 10 درصد از اقتصاد هرمزگان را تشکیل می دهد در حالی که میانگین کشوری این رقم، حدود پنج درصد است.

وی ادامه داد: ما تلاش می کنیم ضمن حمایت و حفظ تعاونی های موجود در هرمزگان، تعاونی های غیرفعال را نیز با کمک هایی که ارائه می دهیم، فعال نماییم.

استاندار هرمزگان افزود: بخش خصوصی و تعاون در اقتصاد نقش بسیار مهم و سازنده ای دارند و زحمات آنها قابل تقدیر است.

همتی تصریح کرد: در شرایط مهم و حساس جنگ اقتصادی با دشمنان، بخش خصوصی و تعاون در راستای کمک به اقتصاد کشور و بی اثر کردن تحریم ها، در حال نقش آفرینی هستند و این فعالیت ها به جامعه امید و نشاط می بخشد.

وی گفت: برای رفع مشکلات تعاونی ها تمامی تلاش خود را انجام خواهیم داد تا زمینه برای توسعه بیشتر فعالیت های آنها فراهم شود.

شماره خبر : ١٠٨٦٩
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.