آخرین اخبار
اخبار > چهار پروژه با حضور استاندار هرمزگان در شهرستان بندرعباس افتتاح شد/استاندار هرمزگان: هماهنگي و همدلي بسيار خوبي براي خدمت به مردم در هرمزگان ايجاد شده است


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١٠٣١٠

تاریخ:1397/06/19چهار پروژه با حضور استاندار هرمزگان در شهرستان بندرعباس افتتاح شد/استاندار هرمزگان: هماهنگي و همدلي بسيار خوبي براي خدمت به مردم در هرمزگان ايجاد شده است

چهار پروژه شامل طرح هاي راهسازي و سالن ورزشي با حضور استاندار هرمزگان در شهرستان بندرعباس افتتاح شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، پروژه راه ارتباطي قلعه قاضي به سرخون نخستين طرحي بود كه با حضور استاندار هرمزگان به بهره برداري رسيد.

اين محور ارتباطي به طول بيش از پنج كيلومتر و با اعتبار 14 ميليارد ريال احداث شده است.

در ادامه سالن ورزشي چند منظوره روستاي پشته ايسين افتتاح شد. اين سالن داراي هزار متر مربع مساحت است كه براي ساخت آن 11 ميليارد ريال اعتبار هزينه شده است.

راه ارتباطي روستاي سودرو به كشار به طول هفت كيلومتر و با اعتبار 24 ميليارد ريال ديگر پروژه اي بود كه به بهره برداري رسيد.

پس از آن راه ارتباطي كشار به كشتي سازي نيز افتتاح شد. اين محور ارتباطي داراي 24 كيلومتر طول است كه با صرف 46 ميليارد ريال اعتبار ساخته شد.

همچنين با حضور استاندار هرمزگان، عمليات احداث تقاطع غيرهمسطح روستاي دهنو بخش قلعه قاضي شهرستان بندرعباس آغاز شد.

اين تقاطع غيرهمسطح داراي سه كيلومتر طول خواهد بود كه با اعتباري بالغ بر 30 ميليارد ريال احداث مي گردد.

استاندار هرمزگان در آئين بهره برداري از اين پروژه ها با بيان اينكه هماهنگي بسيار خوبي ميان نهادهاي مختلف براي ارائه خدمات بيشتر به مردم در هرمزگان شكل گرفته است، اظهار داشت: اجراي پروژه هايي كه امروز به بهره برداري رسيدند، جلوه هايي از اين تلاش براي خدمت به مردم است.

دکتر فریدون همتی افزود: خوشبختانه فضاي هماهنگي و همدلي براي خدمت ميان مجموعه مديريت هرمزگان و نمايندگان استان وجود دارد و اين خدمات نتيجه همدلي موجود است.

وي بيان داشت: از هيچ كوششي براي رفع دغدغه هاي مردم و رفع مشكلات دريغ نخواهيم كرد.

شماره خبر : ١٠٣١٠
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.