آخرین اخبار
اخبار > ایستادگی و مقاومت رزمندگان ايران اسلامي در دفاع مقدس ریشه در قیام عاشورا دارد


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:١٠٣٠٩

تاریخ:1397/06/19


استاندار هرمزگان در نخستین نکوداشت ملی پیشکسوتان جهاد و مقاومت در دفاع مقدس:
ایستادگی و مقاومت رزمندگان ايران اسلامي در دفاع مقدس ریشه در قیام عاشورا دارد

استاندار هرمزگان گفت: رزمندگان دفاع مقدس از قیام امام حسین (ع) الهام گرفتند و ایستادگی و مقاومت رزمندگان ايران اسلامي در دفاع مقدس ریشه در قیام عاشورا دارد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نخستین نکوداشت ملی پیشکسوتان جهاد و مقاومت در دفاع مقدس كه در گلزار شهداي بندرعباس برگزار شد، عنوان كرد: رزمندگان دفاع مقدس از قیام امام حسین (ع) الهام گرفتند و ایستادگی و مقاومت رزمندگان ايران اسلامي در دفاع مقدس ریشه در قیام عاشورا دارد.

وي ادامه داد: محرم و صفر روح مقاومت و امید را در بین مردم دوچندان و حضور گسترده مردم در مراسمات اين دو ماه، دشمنان ایران اسلامی را مایوس می ‌کند.

استاندار هرمزگان افزود: در دوران دفاع مقدس انگیزه‌ های معنوی به رزمندگان سپاه اسلام روح و جان می‌ بخشید و راه را برای ایستادگی آنان هموار می‌ کرد.

همتي با بیان اینکه بزرگترین پیشرفت‌ های انقلاب اسلامی در سختی‌ها بدست آمده است، تصريح كرد: پیشرفت‌ های ايران اسلامي در طول چهل سال پس از انقلاب اسلامی در سایه مقاومت بدست آمده است.

وي با بيان اينكه امروز هم با وحدت و همدلی مسئولان مي توانيم تحریم‌های اقتصادی دشمنان را به فرصت تبدیل کنیم، اظهار داشت: همه دستگاه ‌ها و نهاد‌ها در شرایط تحریم در کنار مردم هستند و برای رفع نیاز‌های اساسی مردم بسیج شده اند.

در اين مراسم از پیشکسوتان هشت سال دفاع مقدس در استان هرمزگان تجليل و قدردانی شد.

شماره خبر : ١٠٣٠٩
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.