آخرین اخبار
اخبار > ارزيابي عملكرد دستگاه هاي اجرايي هرمزگان بر مبناي شاخص هاي شفاف و بسيار دقيق انجام شود


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٩٩٤٤

تاریخ:1397/05/28


استاندار هرمزگان در شوراي راهبري توسعه مديريت استان:
ارزيابي عملكرد دستگاه هاي اجرايي هرمزگان بر مبناي شاخص هاي شفاف و بسيار دقيق انجام شود

استاندار هرمزگان گفت: از سازمان مديريت و برنامه ريزي هرمزگان مي خواهيم تا ارزيابي عملكرد دستگاه هاي استان براي جشنواره شهيد رجايي، بر مبناي شاخص هاي شفاف و بسيار دقيق باشد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست شوراي راهبري توسعه مديريت استان هرمزگان ارزيابي عملكرد دستگاه ها، سازمان ها و كارمندان و مديران را بسيار مهم دانست و عنوان كرد: تمامي دستگاه هاي اجرايي و سازمان هاي استان هرمزگان بايد با توجه ماموريت ها، منابع و نيروي انساني كه در اختيار دارند، مورد ارزيابي قرار گيرند.

وي ادامه داد: شاخص هاي مهمي همچون كيفيت و سرعت انجام كار بايد در ارزيابي عملكرد مديران دستگاه ها و كارمندان مورد توجه باشد.

استاندار هرمزگان افزود: ارزيابي عملكرد سازمان ها و دستگاه هاي اجرايي موجب شكوفايي استعدادهاي نهفته در آن مجموعه مي شود چون كارشناسان انگيزه بيشتري براي انجام درست وظايف خود پيدا مي كنند و از هدر رفت منابع نيز جلوگيري خواهد شد.

همتي با تاكيد بر اينكه نظام ارزيابي و اعمال مديريت بايد جدي گرفته شود، تصريح كرد: بايد براي مديريت، ارزش علمي قائل باشيم و ارزيابي ها از مديريت و عملكرد كارمندان نيز بسيار دقيق باشد.

وي گفت: ارزيابي دقيق از عملكرد موجب رشد و افزايش بهره وري در كار سازمان ها و دستگاه هاي اجرايي مي شود.

استاندار هرمزگان خاطرنشان كرد: از سازمان مديريت و برنامه ريزي هرمزگان مي خواهيم تا ارزيابي عملكرد دستگاه هاي استان براي جشنواره شهيد رجايي، بر مبناي شاخص هاي شفاف و بسيار دقيق باشد و با دقت عمل اين كار صورت گيرد.

شماره خبر : ٩٩٤٤
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.