آخرین اخبار
اخبار > وضعيت اشتغال در مناطق روستايي هرمزگان با جذب كامل اعتبارات اشتغال روستايي بهبود مي يابد/فرمانداران و بخشداران تحقق كامل طرح هاي اشتغالزايي را رصد كنند


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٩٩٤٠

تاریخ:1397/05/28


معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري هرمزگان:
وضعيت اشتغال در مناطق روستايي هرمزگان با جذب كامل اعتبارات اشتغال روستايي بهبود مي يابد/فرمانداران و بخشداران تحقق كامل طرح هاي اشتغالزايي را رصد كنند

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري هرمزگان گفت: وضعيت اشتغال در مناطق روستايي استان با جذب كامل اعتبارات اشتغال روستايي و اجراي طرح هاي اشتغالزايي بهبود خواهد يافت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومي استانداري هرمزگان، دكتر ايرج حيدري در نشست كارگروه تخصصي اشتغال استان هرمزگان كه با محوريت بررسي عملكرد بانك ها و دستگاه هاي حمايتي استان در تخصيص و جذب اعتبارات اشتغال روستايي و فراگير برگزار شد، با اشاره به  اهميت جذب كامل اين اعتبارات براي بهبود وضعيت اشتغال استان به ويژه در مناطق روستايي، عنوان كرد: روند جذب اعتبارات اشتغال روستايي و فراگير با همكاري مجموعه مديران دستگاه هاي اجرايي و مديران عامل بانك هاي استان سرعت قابل قبولي داشته است و اين روند با سرعت هر چه بيشتر براي تعيين تكليف تمامي طرح هاي متقاضي تسهيلات براي اجراي طرح هاي اشتغالزايي  ادامه يابد.

وي افزود: با توجه به نقشي كه جذب  كامل اعتبارات اشتغال روستايي و فراگير در بهبود اشتغال در مناطق روستايي استان دارد تمامي فرمانداران و بخشداران موانع پيش روي جذب اعتبارات در مناطق روستايي را مرتفع و به صورت جدي پيگيري جذب اعتبارات باشند تا شاهد بهبود بيش از پيش وضعيت اشتغال در مناطق روستايي هرمزگان باشيم.

معاون هماهنگي اموراقتصادي و توسعه منابع استانداري هرمزگان خاطرنشان كرد: دستگاه هاي حمايتي استان با توجه به اينكه بخش مهمي از اعتبارات مشاغل روستايي و فراگير در اختيار اين دستگاه ها براي جذب مي باشد برنامه ريزي دقيقي براي جذب كامل اعتبارات به عمل آورند.

حيدري تصريح كرد: اعتباراتي كه به طرح هاي اشتغالزايي در مناطق روستايي استان از محل اعتبارات صندوق توسعه ملي اختصاص مي يابد بايد آثار خود را به صورت عيني در بهبود اشتغال اين مناطق نشان دهد.

وي گفت: كميته نظارت با هماهنگي فرمانداران و بخشداران به صورت سرزده از طرح هاي كه از محل اشتغال روستايي اعتبار دريافت نموده اند بازديد و ميزان پيشرفت طرح ها را بررسي و آثار اجراي اين طرح ها را در بهبود اشتغال استان ارزيابي نمايند.

معاون هماهنگي اموراقتصادي و توسعه منابع استانداري هرمزگان بيان داشت: مجريان اجراي طرح هاي اشتغال روستايي متناسب اعتباراتي كه دريافت مي كنند نسبت به بكارگيري فرزندان خانواده هاي شهدا و ايثارگران اقدام نمايند و بنياد شهيد استان به بهترين نحو ممكن از اعتباراتي كه از محل اشتغال روستايي به اين نهاد براي اجراي طرح هاي اشتغالزايي  اختصاص يافته است، بهره بگيرد.

شماره خبر : ٩٩٤٠
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.