آخرین اخبار
اخبار > خانه جوان هرمزگان باید پیگیر امور جوانان باشد


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٩٩٠٨

تاریخ:1397/05/24


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
خانه جوان هرمزگان باید پیگیر امور جوانان باشد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: خانه جوان استان باید با برنامه های عملیاتی پیگیر امور جوانان هرمزگانی باشد و این مجموعه با اقدامات و کار عملیاتی می تواند در این عرصه تحول آفرین شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، بهروز اکرمی در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان استان هرمزگان، عنوان كرد: فعالیت های خانه جوان استان باید موجب تحول در امور و تا اندازه ای نیز باعث رفع مسائل و مشکلات جوانان هرمزگان گردد.

وی استفاده از فضای مجازی توسط خانه جوان را امر ضروری دانست و افزود: امروزه برای اطلاع رسانی، تبلیغات محیطی دیگر جوابگو نیست و باید بتوان از ظرفیت های فضای مجازی در امر اطلاع رسانی و آگاهی بخشی استفاده کرد.

اکرمی خاطر نشان کرد: با توجه به حضور اکثریت جوانان در شبکه های اجتماعی، تشکل های اجتماعی در عرصه جوانان مانند، خانه جوان استان سیل عظیمی از مخاطب خود را در فضای مجازی به دست خواهد آورد.

وی اضافه کرد: با استفاده از ظرفیت جوانان و مشارکت آنها در امور می تواند بسیاری از مسائل آنها را پیگیری و با کمک خود آنها رفع کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان بر نیاز جوانان هرمزگان به فضاهای تفریحی و ورزشی تاکید کرد و گفت: نباید همیشه منتظر بودجه و اعتبار برای تحقق این گونه اهداف بود بلکه باید با استفاده از ظرفیت های موجود زمینه برای ایجاد فضاهای مورد نیاز جوانان را فراهم نمود.

وی تصریح کرد: استفاده از ظرفیتی همچون ساحل پهناور خدادادی در استان نباید نادیده گرفته شود و می توان با بهره گیری از ساحل امکانات ورزشی و تفریحی مناسبی با حداقل هزینه ها برای جوانان ایجاد کرد.

اکرمی بر استفاده از خلاقیت و نوآوری تاکید کرد و افزود: باید بتوان با خلاقیت و نوآوری با استفاده از ظرفیت های موجود زمینه شادی و نشاط جامعه را ایجاد کرد.

شماره خبر : ٩٩٠٨
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.