آخرین اخبار
اخبار > رفع مشکلات کارآفرینان از اولویت هاي مهم در استان هرمزگان است


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٩٨٩٩

تاریخ:1397/05/24


اکرمی:
رفع مشکلات کارآفرینان از اولویت هاي مهم در استان هرمزگان است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: کارآفرینان و تولیدکنندگان واقعی استان برای عرضه محصولات خود در داخل و خارج از کشور باید مورد حمایت قرار گیرند و رفع مشکلات آنها یکی از اولویت های مهم استان است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، بهروز اکرمی در نشست بررسی مسائل و مشکلات کارآفرینان، پیرو مصوبه کارگروه تخصصی بانوان با محوريت بازاریابی فروش و ايجاد بازارچه های اشتغالزایی در استان هرمزگان، عنوان كرد: باید از امکانات و ظرفیت های موجود استان در زمینه حمایت از کارآفرینان استفاده شود.

وی خطاب به کارآفرینان حاضر در جلسه گفت: کارآفرینان و تولیدکنندگان باید با ارتباط گیری مناسب با مسئولان سعی بر حل و رفع موانع پیش رو داشته باشند و چنانچه مشکل از این طریق حل نشد درب دفتر بنده همیشه به روی همه شما باز است و پیگیر رفع مشکلات شما هستم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: تمامی مدیران موظف به پیگیری و رفع موانع بر سر راه کارآفرینان استان هستند و باید مسیر رونق اقتصادی با حمایت از کارآفرینان و تولیدکنندگان را هموار نمود.

اکرمی بر برگزاری نمایشگاه های موقت عرضه محصولات صنایع دستی،  کشاورزی و مواد غذایی در استان تاکید کرد و افزود: کارآفرینان و تولید کنندگان می توانند محصولات تولیدی خود را در نمایشگاه های موقت عرضه کنند تا مردم با کالاهای آنها آشنا شوند.

وی تصریح کرد: برگزاری نمایشگاه های موقت عرضه محصولات  تولید استان، موجب آشنایی بیشتر مردم با تولیدات هرمزگان شد و حتی می توان در گام های بعدی این گونه نمایشگاه ها را در دیگر استان های کشور برپا ساخت.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان بر ضرورت حمایت از صادرکنندگان محصولات استان تاکید کرد و افزود: باید بتوان محصولات هرمزگان را به درستی در بازارهای خارجی عرضه کرد و این امر علاوه بر بازاریابی مناسب نیاز به حمایت از صادرکنندگان محصولات هرمزگانی دارد.

وی اضافه کرد: با توانمند سازی و حمایت از کارآفرینان و تولیدکنندگان استان می توان چشم انداز حضور در بازارهای بین المللی را برای کالاهای هرمزگان ترسیم کرد.

اکرمی به بر پایی نمایشگاه دائمی عرضه محصولات استان در پایانه های مسافری استان اشاره کرد و گفت: با برگزاری نمایشگاه های دائمی عرضه محصولات هرمزگان در پایانه های مسافری استان از قبيل دریایی، هوایی، جاده ای و ریلی، می توان در معرفی کالاهای استان گام موثری برداشت.

شماره خبر : ٩٨٩٩
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.