آخرین اخبار
اخبار > لزوم احصاء و نیازسنجی انبارهای کالا در سطح شهرستان های استان هرمزگان


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٩٨٩٦

تاریخ:1397/05/24


معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان تاکید کرد:
لزوم احصاء و نیازسنجی انبارهای کالا در سطح شهرستان های استان هرمزگان

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان بر لزوم احصاء و نیاز سنجی انبار های کالا در سطح شهرستان های استان تاکید کرد و گفت: مکان یابی و جانمایی انبارها در قالب شهرک صنعتی در سطح استان انجام شده که نیاز به اصلاح در جانمایی و رفع مشکلات وجود دارد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، رضا مدرس با اشاره به برگزاري جلسه بررسی مسائل مرتبط با ساماندهی وضعیت سایت های انبار در سطح استان هرمزگان، اظهار داشت: این جلسه با حضور مدیران دستگاه هاي مرتبط از جمله معاونت اقتصادی استانداری، سازمان صنعت، معدن و تجارت، شرکت شهرک های صنعتی، راه و شهرسازی، جهاد کشاورزی و منابع طبیعی استان برگزار شد.

وی اضافه کرد: در ابتدای جلسه گزارشی توسط اداره کل فنی استانداری در خصوص وضعیت انبارها در سنوات گذاشته ارائه و سپس سایر اعضا حاضر در جلسه توضیحاتی را در خصوص وضعیت جانمایی انبارها در سطح استان ارائه نمودند.

مدرس خاطرنشان کرد: وضعیت جانمایی انبارها در سطح استان به ویژه شهرستان بندرعباس كه به دلیل نزدیکی به مبادی ورودی و خروجی کالا، صادرات و واردات کالاها، متقاضی زیادی را در سطح شهرستان داراست، مورد بررسی قرار گرفت.

وی بر ضرورت تسریع در جانمایی مجدد انبارها کالا در قالب شهرک صنعتی در سطح استان تاکید کرد و بيان داشت: جانمایی مجدد این انبارها جهت تسهیل در امور مرتبط با پرونده های کارگروه های امور زیر بنایی و شهرسازی و سرعت بخشیدن به رفع مشکلات انجام شود.

شماره خبر : ٩٨٩٦
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.