آخرین اخبار
اخبار > دیدار با جانبازان موجب افزایش روحیه جهادی مدیران می شود


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٩٨٩٤

تاریخ:1397/05/24


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
دیدار با جانبازان موجب افزایش روحیه جهادی مدیران می شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: دیدار و گفتگو با جانبازان موجب افزایش روحیه جهادی مدیران می شود و به ما در مسیر خدمت رسانی به مردم و رفع مشکلات آنان یاری می رساند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، بهروز اکرمی در دیدار با حاج حسین آتشبار جانباز 70 درصد دفاع مقدس، عنوان كرد: جانبازان به‌ عنوان اسوه‌های صبر و استقامت مسیر پرافتخار جانبازی را بر اساس شناخت و اعتقادی راسخ انتخاب کرده‌اند.

وی بابیان اینکه بیشترین سختی را خانواده‌های جانبازان متحمل می‌شوند، اظهار داشت: این عزیزان با صبوری، تمامی درد و رنج جانبازان عزیز را تحمل می‌کنند که قطعاً اجر آن‌ها در پیشگاه خداوند کمتر از خود جانبازان نیست.

اکرمی با تقدیر از صبر و پایداری حاج حسین آتشبار  و همچنین همسر ایشان، بيان داشت: بی شک ایثار و از خودگذشگی همسران جانبازان کمتر از رشادت های آنان در جبهه های هشت سال دفاع مقدس نيست.

وی جانفشانی ‌های جانبازان را در جهت پاسداشت از خاک میهن اسلامي یک حرکت الهی خواند و ادامه داد: این عزیزان با تلاش بی‌وقفه خودشان، اقتدار ملت ایران را به ارمغان آوردند و مظهر و نمونه بارز ایثار و فداکاری در نزد آزادگان جهان شدند.

شماره خبر : ٩٨٩٤
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.