آخرین اخبار
اخبار > نمایشگاه صنایع کوچک فرصتی مناسب برای عرضه‌ محصولات است/صنایع کوچک حركت رو به رشدي دارند


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٩٨٨٣

تاریخ:1397/05/23


دکتر همتی در بازدید از نمایشگاه توانمندی‌ های صنایع کوچک ایران:
نمایشگاه صنایع کوچک فرصتی مناسب برای عرضه‌ محصولات است/صنایع کوچک حركت رو به رشدي دارند

استاندار هرمزگان گفت: نمایشگاه‌ صنایع کوچک فرصت خوبی برای تولید‌ کنندگان جهت عرضه محصولات و ارائه آنها به خریداران به وجود آورده است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در بازدید از نمایشگاه توانمندی‌ های صنایع کوچک ایران یکی از وظایف نمایشگاه‌ های تخصصی صنایع کوچک را معرفی محصولات دانست و بيان داشت: وقتی توانمندی‌ها در کنار هم قرار می‌گیرند این باور در کشور ایجاد مي شود که در داخل کشور، نیروی انسانی اعم از زنان و مردان می ‌توانند نیازهای کشور را به خوبی پیگیری و تامین کنند.

وي ادامه داد: نیروی انسانی امروزه گام اساسی را برای پیشرفت کشور برداشته است و اگر مورد حمایت قرار گیرد بدون شک سرعت توسعه و تحول در بخش صنعت کشور به ویژه در صنایع کوچک افزایش می ‌یابد.

استاندار هرمزگان افزود: با ایجاد ظرفیت خوب برای صادرات محصولات کشور می ‌توانیم سهم خود را از بازارهای جهانی پیگیری و به دست آوريم.

همتی خاطرنشان کرد: امروز ما این حرکت رو به جلو را در سطح کشور به ویژه در حوزه صنایع کوچک، می‌بینیم و صادرات کشور هر سال  نسبت به سال قبل رشد دارد.

وی تصريح كرد: همه این موارد نشانه تحولی است که در حوزه صنعت شکل گرفته است و توسعه بيشتر اين حوزه مورد اهتمام دولت و مدیران است.

استاندار هرمزگان با بيان اينكه بخش خصوصی به خوبی وارد عرصه تولید شده است، اظهار داشت: عرصه توليد، عرصه فداکاری و ایثار است و به کسانی که در بخش صنایع به ویژه صنایع کوچک سرمایه گذاری می‌ کنند باید تبریک گفت و قدر آنها را دانست.

همتی گفت: تولیدکنندگان با اخلاق در این عرصه تلاش می‌ کنند و سختی‌ها را می ‌پذیرند تا اقتصاد کشور در مسیر رشد و پیشرفت قرار گیرد.

وی ادامه داد: خوشبختانه صنایع کوچک استان هرمزگان در نمایشگاه صنایع کوچک، حضور دارند و محصولات خود را به نمایش بازدید کنندگان درآورده ‌اند.

شايان ذكر است؛ دکتر همتی استاندار هرمزگان ضمن بازدید از نمایشگاه توانمندی های صنایع کوچک ایران، در غرفه های صنایع استان هرمزگان در این نمایشگاه حاضر شد و با صنعتگران هرمزگانی به گفت و گو پرداخت.


شماره خبر : ٩٨٨٣
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.