آخرین اخبار
اخبار > عرضه مستقيم ماهي در بندرعباس آغاز مي شود/لزوم افزايش نظارت بر فعاليت شناورهاي صيادي


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٩٨٨٠

تاریخ:1397/05/23


معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري هرمزگان:
عرضه مستقيم ماهي در بندرعباس آغاز مي شود/لزوم افزايش نظارت بر فعاليت شناورهاي صيادي

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري هرمزگان گفت: عرضه مستقيم ماهي در بازار بندرعباس با هدف تنظيم بازار اين محصول و كاهش قيمت آغاز مي شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومي استانداري هرمزگان، دكتر ايرج حيدري در جلسه كارگروه تنظيم بازار استان هرمزگان كه با محوريت بررسي  قيمت ماهي در استان برگزار شد، عنوان كرد: فلسفه وجودي مسئولان در نظام اسلامي خدمت و كسب رضايت مردم است و مديران بايد تحقق اين مهم را سرلوحه كار خود قرار دهند.

وي گفت: مديران دستگاه هاي اجرايي افزايش و تقويت نظارت  ها را در حوزه مسئوليتي خود را جدي بگيرند و اگر ضعفي در كارها مشاهده شود به دليل ضعف در نظارت هاست.

معاون هماهنگي اموراقتصادي و توسعه منابع استانداري هرمزگان با تاكيد بر افزايش نظارت ها  در عرضه و فروش آبزيان در استان، خاطرنشان كرد: اداره كل شيلات استان نسبت به عرضه و فروش آبزيان در استان بيش از گذشته نظارت ها را بالا ببرد تا از سوء استفاده هاي احتمالي در بازار ماهي استان جلوگيري بعمل آيد.

حيدري با تاكيد بر نظارت بر فعاليت شناورهاي صيادي، خاطرنشان كرد: اداره كل شيلات استان نسبت به عملكرد شناورهاي صيادي استان نظارت داشته باشد و اين شناورها بايد متناسب با سوختي كه براي صيد دريافت مي كنند ماهي به بازار استان عرضه كنند تا كمبودي  در عرضه اين محصول مهم كه نقش اساسي در سبد غذايي مردم استان دارد احساس نشود.

وي اظهار داشت: با هدف تنظيم بازار و كاهش قيمت محصول ماهي در بازار استان عرضه مستقيم اين محصول در شهر بندرعباس توسط شيلات استان با قيمت مناسب آغاز مي شود.

وي افزود: عرضه مستقيم ماهي در بندرعباس از امروز در محل بازار ماهي گامبرون روبروي شيلات استان آغاز مي گردد و شهروندان مي توانند ماهي مورد نياز خود را با قيمت مناسب از اين محل تامين كنند.

معاون هماهنگي اموراقتصادي و توسعه منابع استانداري هرمزگان با تاكيد بر اهميت نظارت بر عرضه بهداشتي ماهي در استان، خاطرنشان كرد: اداره كل دامپزشكي استان نسبت به عرضه بهداشتي محصول ماهي در محل هاي فروش اقدام كنند تا از عرضه غير بهداشتي محصول جلوگيري بعمل آيد.

شماره خبر : ٩٨٨٠
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.