دوشنبه ٠٣ تير ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > روحيه ايستادگي و مقاومت آزادگان دوران دفاع مقدس مايه افتخار ايران اسلامي است


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٩٨١٣

تاریخ:1397/05/18


دکتر همتی در ديدار با آزادگان دوران دفاع مقدس:
روحيه ايستادگي و مقاومت آزادگان دوران دفاع مقدس مايه افتخار ايران اسلامي است

استاندار هرمزگان روحيه ايستادگي و مقاومت آزادگان دوران دفاع مقدس را مايه افتخار ايران اسلامي دانست.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان در آستانه 26 مرداد سالروز ورود آزادگان به ميهن اسلامي، با حضور در منازل دو نفر از آزادگان دوران دفاع مقدس در بندرعباس با آنان ديدار كرد.

استاندار هرمزگان در اين ديدارها با تجليل و قدرداني از مقاومت و ايستادگي آزادگان دوران دفاع مقدس، بيان داشت: روحيه ايستادگي و مقاومت آزادگان دوران دفاع مقدس مايه افتخار ايران اسلامي است.

وي ادامه داد: امروز بايد اين روحيه در جامعه ترويج و خاطرات و تجربه هاي آزادگان براي مردم مطرح شود.

همتي افزود: آزادگان در دوران اسارت، لحظات بسيار سختي را پشت سر گذاشتند اما ايثار و فداكاري آنها موجب شد تا ايران اسلامي امروز در امنيت و آرامش باشد.

استاندار هرمزگان خاطرنشان كرد: 26 مرداد سالروز ورود افتخار آميز آزادگان به ميهن اسلامي است كه موجب خوشحالي مردم در سراسر كشور شد.

شايان ذكر است؛ استاندار هرمزگان ابتدا در منزل مجيد عرب آزاده دفاع مقدس كه به مدت دو سال در اسارت نيروهاي بعثي بود، حضور يافت. اين آزاده بزرگوار در سال 1367 در منطقه عملياتي سرپل ذهاب به اسارت درآمد و سال 1369 آزاد شد.

دکتر همتی سپس در منزل مرتضي سيفوري ديگر آزاده دفاع مقدس كه به مدت دو سال در اسارت بود، حاضر شد. اين آزاده بزرگوار در سال 1367 در منطقه عملياتي قصر شيرين به اسارت درآمد و سال 1369 آزاد شد.

استاندار هرمزگان در اين ديدارها از اين آزادگان دوران دفاع مقدس تجليل و قدرداني نمود.


شماره خبر : ٩٨١٣
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.