دوشنبه ٠٣ تير ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > قرارگرفتن موضوع تامين آب در تخصيص ارز دولتي یک اولویت است


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٩٨٠٣

تاریخ:1397/05/18


معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان:
قرارگرفتن موضوع تامين آب در تخصيص ارز دولتي یک اولویت است

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان گفت: قرارگرفتن موضوع تامين آب در تخصيص ارز دولتي یک اولویت است که باید به آن توجه شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، رضا مدرس در همایش معاونین عمرانی استانداري هاي سراسر کشور كه در کرمانشاه برگزار شد، عنوان كرد: توجه ويژه به تامين منابع آب از محل تاسيسات نمك زدايي (آب شيرين كن) براي مناطق ساحلي یک امر ضروری است.

وی بر ضرورت توجه به محيط زيست دريايي با رويكرد توسعه تاسيسات شيرين سازي آب تاکید کرد و گفت: باید موضوع تامين آب در تخصيص ارز دولتي به عنوان یک اولویت قرار گیرد.

مدرس با اشاره به تامین آب از محل آب شیرین کن، بیان داشت: باید به جامعه محلي در پروژه هاي تامين آب از محل آب شيرين كن ها توجه ویژه ‌ای شود.

شماره خبر : ٩٨٠٣
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.