سه شنبه ٠١ مرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > معرفي 32 طرح اشتغالزايي روستايي در هرمزگان جهت دريافت تسهيلات


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٩٧٧٧

تاریخ:1397/05/16


مديركل امور روستايي و شوراهاي استانداری هرمزگان:
معرفي 32 طرح اشتغالزايي روستايي در هرمزگان جهت دريافت تسهيلات

مديركل امور روستايي و شوراهاي استانداری هرمزگان از معرفي 32 طرح اشتغالزايي روستايي در هرمزگان به بانك سينا جهت دريافت تسهيلات خبر داد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، علي سالاري با اشاره به برگزاري جلسه رفع موانع و مشكلات طرح هاي معرفي شده به بانك سينا، عنوان كرد: جلسه اي با موضوع رفع موانع و مشكلات طرح هاي معرفي شده به بانك سينا با حضور آقاي رضايي مديركل اشتغال و سرمايه، معاونت توسعه روستايي و مناطق محروم كشور، مسئول اعتبارات بانك سينا كشور، مديران دستگاه هاي اجرايي استان، مديريت بانك سينا در حوزه جنوب شرق و رؤساي شعب بانك سينا در مركز استان هرمزگان برگزار شد.

وي ادامه داد: در اين نشست  32 طرح اشتغالزايي روستايي مطرح كه چهار طرح افزايش اعتبار يافتند و مابقي طرح ها جهت دريافت تسهيلات، تشخيص موانع پيش رو، تاييد و پرداخت معرفي گرديد.

مديركل امور روستايي و شوراهاي استانداری هرمزگان افزود: اجراي طرح هاي اقتصادي مذكور براي 150 نفر به طور مستقيم و براي 400 نفر به طور غيرمستقيم در روستاهاي هرمزگان اشتغال ايجاد مي كند.

سالاري تصريح كرد: ورود خانواده هاي روستايي و عشاير به مشاغل اقتصادي و توليدي با هدف  اشتغال و رشد درآمد خانوار صورت مي گيرد و با جديت خواهان ايجاد درآمد پايدار براي روستاييان هستيم.

وي گفت: روستاها ظرفيت بسيار خوبي براي اشتغالزايي دارند و بايد با دقت نظر بيشتري در جهت  شناخت پتانسيل ها و عملياتي شدن طرح هاي روستايي اقدام كرد تا بتوان بخش عمده اي از مشکلات اشتغال در آن مناطق را مرتفع كرد.

مديركل امور روستايي و شوراهاي استانداری هرمزگان خاطرنشان كرد: دولت تدبير و اميد براي اولين بار در كشور اقدام به اعطاي تسهيلات براي روستاييان با شرايط ويژه و نرخ سود پايين تسهيلات كرده است.

شماره خبر : ٩٧٧٧
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.