آخرین اخبار
اخبار > زمینه و ظرفیت مناسب برای فعالیت سرمایه گذاران کشور ترکیه در استان هرمزگان وجود دارد


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٩٥٥٩

تاریخ:1397/04/28


دکتر همتی در نشست با تعدادی از سرمایه گذاران کشور ترکیه:
زمینه و ظرفیت مناسب برای فعالیت سرمایه گذاران کشور ترکیه در استان هرمزگان وجود دارد

استاندار هرمزگان گفت: برای فعالیت در حوزه های مورد تقاضای سرمایه گذاران کشور ترکیه، زمینه و ظرفیت مناسب در استان هرمزگان وجود دارد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست با تعدادی از سرمایه گذاران کشور ترکیه که متقاضی فعالیت و سرمایه گذاری در استان هرمزگان هستند، عنوان کرد: با توجه به حوزه های مورد تقاضای فعالیت این سرمایه گذاران در زمینه های گردشگری، پالایشگاه و مدیریت و بازیافت پسماند امکانات و ظرفیت های مناسبی در هرمزگان وجود دارد.

وی ادامه داد: جهت بررسی فعالیت ها و نحوه استقرار این شرکت های سرمایه گذاری در هرمزگان، نشست های تخصصی با مدیران دستگاه های اجرایی مربوطه برگزار می شود.

استاندار هرمزگان افزود: تلاش می کنیم از توانمندی این شرکت ها و هلدینگ های سرمایه گذاری از کشور ترکیه در استان هرمزگان بهره ببریم.

همتی تصریح کرد: جذب سرمایه گذاری خارجی یکی از برنامه های مهم در هرمزگان است و در این راستا ظرفیت های این استان به خوبی معرفی خواهد شد و زمینه برای فعالیت سرمایه گذاران فراهم می شود.

شماره خبر : ٩٥٥٩
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.