آخرین اخبار
اخبار > سازمان هاي خدمات رسان در هرمزگان به طور سرزده مورد بازرسي قرار مي گيرند/به درخواست هاي مردمي در اسرع وقت رسيدگي خواهد شد


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٩٥٤٨

تاریخ:1397/04/27


مشاور عالي و مديركل حوزه استاندار هرمزگان مطرح كرد:
سازمان هاي خدمات رسان در هرمزگان به طور سرزده مورد بازرسي قرار مي گيرند/به درخواست هاي مردمي در اسرع وقت رسيدگي خواهد شد

مشاور عالي و مديركل حوزه استاندار هرمزگان از بازرسي سرزده از سازمان هاي خدمات رسان استان هرمزگان با هدف رسيدگي به مسائل مردم و اعمال نظارت بيشتر بر دستگاه ها در جهت افزايش رضايتمندي مردم خبر داد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، محمدباقر كشفي با بيان اينكه دكتر همتي استاندار هرمزگان بر بازديد سرزده از سازمان ها و دستگاه هاي خدمات رسان توسط بازرسان تاكيد دارد، عنوان كرد: در اين راستا به اداره كل بازرسي استانداري هرمزگان ماموريت داده شده تا بازرسي و بازديد سرزده از سازمان ها و دستگاه هاي خدمات رسان در سطح استان نظير بيمارستان ها، راه آهن، فرودگاه، ترمينال هاي مسافري و اورژانس را در دستور كار قرار داده و بازرسي ها به صورت سرزده انجام شود.

وي ادامه داد: اگر در اين بازرسي ها هرگونه كم كاري و بي توجهي به انجام امور مردم ديده شود، از سوي بازرسان گزارش خواهد شد تا طبق قانون با متخلفان برخورد شود.

مشاور عالي و مديركل حوزه استاندار هرمزگان با اشاره به در نظر گرفتن راه هايي جهت انتقال مسائل و مشكلات از سوي مردم به استاندار هرمزگان، افزود: در محل ميزهاي خدمت برپا شده در تمامي دستگاه هاي اجرايي استان هرمزگان صندوق هايي جهت ارتباط با استاندار نصب شده كه مردم مي توانند نظرات، درخواست ها و مسائل خود را از اين طريق با استاندار هرمزگان در ميان بگذارند.

كشفي تصريح كرد: تلفن 111 مركز سامد هرمزگان نيز ديگر راه انتقال مسائل و نظرات مردمي به استاندار است و به تمامي اين درخواست ها چه به صورت مكتوب و چه به صورت تلفني در اسرع وقت رسيدگي خواهد شد.

وي گفت: بازرسي هاي سرزده و انتقال درخواست ها و مسائل به استاندار با هدف اعمال نظارت بيشتر بر دستگاه ها و افزايش رضايتمندي و اعتماد مردم صورت مي گيرد.

شماره خبر : ٩٥٤٨
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.