آخرین اخبار
اخبار > برنامه های مناسبی برای توسعه ساختار و فضاهای آموزشی هرمزگان وجود دارد


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٩٥٢٧

تاریخ:1397/04/25


معاون امور عمرانی استانداری هرمزگان:
برنامه های مناسبی برای توسعه ساختار و فضاهای آموزشی هرمزگان وجود دارد

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان گفت: برنامه های مناسبی برای توسعه ساختار و فضاهای آموزشی استان هرمزگان وجود دارد که باید آنها را با توجه به شرایط موجود اولویت بندی کرد تا بتوان با مدیریت منابع موجود بیشترین بهره برداری را داشت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، رضا مدرس در نشست ارائه گزارش پروژه های عمرانی اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان هرمزگان، ضمن تقدیر از فعالیت های این اداره کل، عنوان کرد: بدنه اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان یک بدنه چابک، سرزنده و فعال است که با وجود مشکلات متعدد در سال های اخیر توانسته است عملکردی خوب و مناسب در این حوزه ارائه کند.

وی بر جایگاه آموزش و پرورش در توسعه جوامع اشاره و بیان کرد: آموزش و پرورش از ارکان مهم هر جامعه است که توجه به آن موجب توسعه و ارتقا آن جامعه خواهد شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان تاکید کرد: اساس پویایی اکثر جوامع توسعه یافت بر مبنای توجه و ارتقاع آموزش و پرورش آنها نهادینه شده است.

مدرس اضافه کرد: رویکرد استانداری هرمزگان و شخص دکتر همتی استاندار محترم به حوزه آموزش و پرورش رویکرد سرمایه گذاری و نه هزینه ای است که نباید فراموش کرد این رویکرد توسعه همه جانبه را جامعه را در بر خواهد داشت.

وی توسعه ساختار و فضا را یکی از مولفه های پیشرفت آموزشی دانست و عنوان کرد: یکی از مولفه‌ های پیشرفت آموزشی در جوامع بحث توسعه ساختار و فضای فیزیکی آن است که تحقق این مهم به یک برنامه جدی و عملیاتی نیاز دارد.

مدرس خاطرنشان کرد: برنامه های مناسبی برای توسعه ساختار و فضاهای آموزشی استان وجود دارد که باید آنها را با توجه به شرایط موجود اولویت بندی کرد تا بتوان با مدیریت منابع موجود بیشترین بهره برداری را داشت.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان بر استفاده از ظرفیت خیرین مدرسه ساز تاکید کرد و گفت:  باید با اولویت بندی پروژه های آموزشی مورد نیاز استان از ظرفیت و مشارکت خیرین نیز به منظور اتمام آنها استفاده کرد.

شماره خبر : ٩٥٢٧
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.