آخرین اخبار
اخبار > تصمیمات و اقدامات فنی به موقع مي تواند سرانه مصرف آب را کاهش دهد


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٩٥١٢

تاریخ:1397/04/24


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
تصمیمات و اقدامات فنی به موقع مي تواند سرانه مصرف آب را کاهش دهد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: با یک سری تصمیمات و اقدامات فنی به موقع مي توانيم سرانه مصرف آب را کاهش دهیم.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، بهروز اکرمی در جلسه مديريت بحران آب استان هرمزگان كه با حضور سردار مطیعی معاون انرژی سازمان پدافند غیرعامل کشور برگزار شد، با اشاره به اقدام به موقع مسئولان استان هرمزگان جهت جلوگیری از بروز مشكل در زمينه تامين آب، عنوان كرد: اگر مدیریت تولید باشد اما مدیریت مصرف نباشد نمی توانیم  از بحران عبور کنیم و همیشه بايد مجموعه ای از اقدامات همزمان صورت گيرد تا پاسخگوي نيازها باشد.

وي ادامه داد: در شرایط سخت باید تصمیمات سخت گرفته شود و با یک سری تصمیمات و اقدامات فنی به موقع مي توانيم سرانه مصرف آب را کاهش دهیم.

معاون انرژی سازمان پدافند غیرعامل کشور نيز در اين نشست، بيان داشت: یکی از چالش هایی که به علت گرمای بی سابقه و کاهش نزولات آسمانی با آن رو برو هستیم بحران كمبود آب است.

سردار مطیعی افزود: دشمن از هر فرصتی برای ضربه زدن به کشور ما استفاده می کند اما سوابق کشور ما نشان می دهد که ما توان مدیریت بحران ها را داریم و اقدام لازم را صورت خواهيم داد.

رضا پوربابایی سرپرست اداره کل پدافند غیرعامل استانداری هرمزگان نيز در اين نشست، بيان داشت: با توجه به شرایط بحرانی آب نیازمند کار عملیاتی و اجرایی هستیم و با توجه به پیامدهای امنیتی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی خشکسالی لزوم اهتمام و پیگیری جدی در جهت مدیریت این بحران وجود دارد.

شماره خبر : ٩٥١٢
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.