آخرین اخبار
اخبار > حجم بزرگي از خدمات درماني در بيمارستان تامين اجتماعي خليج فارس ارائه مي شود/بايد براي افزايش رضايتمندي مردم تلاش كنيم


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٩٥١٠

تاریخ:1397/04/24


استاندار هرمزگان در نشست با مديران تامين اجتماعي استان:
حجم بزرگي از خدمات درماني در بيمارستان تامين اجتماعي خليج فارس ارائه مي شود/بايد براي افزايش رضايتمندي مردم تلاش كنيم

استاندار هرمزگان گفت: بيمارستان خليج فارس بندرعباس تنها بيمارستان تامين اجتماعي در استان هرمزگان است و حجم بزرگي از خدمات درماني در بيمارستان تامين اجتماعي خليج فارس ارائه مي شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست با مديران تامين اجتماعي استان هرمزگان با گراميداشت هفته تامين اجتماعي و قدرداني از زحمات كاركنان اين مجموعه، عنوان كرد: بيش از 54 درصد جمعيت هرمزگان تحت پوشش تامين اجتماعي هستند و بيمارستان خليج فارس بندرعباس نيز تنها بيمارستان تامين اجتماعي در استان هرمزگان است و حجم بزرگي از خدمات درماني در بيمارستان تامين اجتماعي خليج فارس ارائه مي شود.

وي ادامه داد: با توجه به اين موضوع نياز است بحث هاي آموزشي به طور دائم براي كاركنان بيمارستان خليج فارس مورد نظر قرار گرفته تا نحوه رفتار با مردم و ارائه خدمات در اين بيمارستان همواره به شكل مناسبي باشد.

استاندار هرمزگان با بيان اينكه براي انجام يك كار بزرگ بايد مراقبت شود كه رضايتمندي مردم نيز به دست آيد، افزود: بايد خود را براي ارائه بهترين خدمت و تكريم مردم و ارزش قائل شدن براي مراجعه كنندگان آماده كنيم.

همتي تصريح كرد: شعار حق با مشتری و مراجعه كننده است باید سرلوحه کار همه دست اندرکاران برای ارائه خدمت به مردم باشد تا رضایتمندی مردم از دستگاه ‌ها و ادارات بالا برود.

وي گفت: تحقق شعار حق با مراجعه كننده است ما را به سمتي هدايت مي كند كه اقدامات دقيق و منظمي انجام دهيم و در اين صورت به يك جامعه مطلوب نزديك مي شويم تا همه بهترين خدمت را ارائه دهند.

استاندار هرمزگان با بيان اينكه با کمک بخش دولتی و خصوصی تلاش می‌ شود خدمات بهتر و بیشتری در زمینه بهداشت و درمان به مردم استان ارائه شود، اظهار داشت: ارتقای تجهیزات پزشکی به دیجیتال و دستگاه ماموگرافی که برای غربالگری‌ها ضروری است از خدمات خوبی است که می ‌تواند به ارتقای خدمات درمانی در استان کمک کند و خوشبختانه اين خدمات از امروز در بيمارستان خليج فارس بندرعباس ارائه مي شود.

شماره خبر : ٩٥١٠
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.