آخرین اخبار
اخبار > مشكلات روستاهای بخش تخت شهرستان بندرعباس بررسی و تصمیمات مناسب جهت رفع آنها اتخاذ شد


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٩٤٨٤

تاریخ:1397/04/21


معاون امور عمرانی استانداری هرمزگان:
مشكلات روستاهای بخش تخت شهرستان بندرعباس بررسی و تصمیمات مناسب جهت رفع آنها اتخاذ شد

معاون امور عمرانی استانداری هرمزگان از بررسی مشكلات روستاهای بخش تخت شهرستان بندرعباس و اتخاذ تصمیمات مناسب جهت رفع آنها در بازدید از این روستاها خبر داد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، رضا مدرس عنوان کرد: به منظور بررسي مشكلات و اخذ تصميمات مناسب در خصوص روستاهای بخش تخت شهرستان بندرعباس با حضور هاشمی تختی نماینده مردم بندرعباس در مجلس و به همراه تعدادی از مدیران کل و معاونان ادارات استان از این روستاها بازدید شد.

وی اضافه کرد: بازدید از روستای صعب العبور مازغ مغيران، كنگ زني 10 واحد مسكوني روستايي، ساماندهی ورودی شهر تخت، بهسازی مسیر زیارت سید سلیمان و ایجاد پل بر روی رودخانه منتهی به این روستا، تجهیز و بهینه ‌سازی مجموعه بهداشت و درمان موجود در تخت و راه‌ اندازی آزمایشگاه این مجموعه از موارد انجام شده در این بازدید بود.

مدرس با اشاره به تامین آب ناحیه صنعتی تخت و فعال سازی آن گفت: در این بازدید همچنین احیا آبگرم پاهاشان، ثبت آسیاب‌ های قدیمی پاهاشان و اجرای طرح گردشگری جامع در این محدوده، تعریض و ساماندهی معابر داخلی شهر تخت، تامین آب کشکو از خط لوله آب شیرین مجاور و اراضی و سازه‌های حاشیه جاده جلابی در مسیر بندرعباس میناب تعیین تکلیف شد.

وی به ایجاد و تعریض محورهای مواصلاتی بخش تخت اشاره کرد و افزود: ایجاد پل‌ها و آب نماها و شانه‌ سازی مسیر مرکز بخش تخت به چاهستان از جمله مباحث و مسائل بود که در این بازدید دنبال و مقرر شد راهکارهای عملی برای تحقق این درخواست‌ها با مصوبه‌های صورت گرفته ارائه شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان اضافه کرد: همچنین در این بازدید بر بررسی طرح‌های مدنظر در کوتاه‌ ترین زمان ممکن و اجرای آنها تاکید شد.

شماره خبر : ٩٤٨٤
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.