آخرین اخبار
اخبار > سه واحد توليدي بزرگ هرمزگان به چرخه توليد باز مي گردند/اقدامات اداره كل امور مالياتي در خصوص طلافروشان متوقف مي شود


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٩٤٨٢

تاریخ:1397/04/20


دکتر همتی در كارگروه تسهيل و رفع موانع توليد استان:
سه واحد توليدي بزرگ هرمزگان به چرخه توليد باز مي گردند/اقدامات اداره كل امور مالياتي در خصوص طلافروشان متوقف مي شود

استاندار هرمزگان با اشاره به بررسي وضعيت سه واحد توليدي بزرگ استان كه چندين سال است در تعطيلي هستند، گفت: اقداماتي جهت بازگشت اين واحدها به چرخه توليد صورت خواهد گرفت تا به تدريج فعال شوند و در اين صورت نزديك به 800 شغل نيز ايجاد خواهد شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست كارگروه تسهيل و رفع موانع توليد استان هرمزگان با اشاره به دستور كار اين نشست، عنوان كرد: در اين نشست موضوعات و مشكلات هشت واحد مورد بررسي قرار گرفت.

وي ادامه داد: از اين تعداد شش واحد گردشگري بودند كه با حضور سرمايه گذاران در جلسه، مسائل آنها با بانك ها بررسي و مقرر شد تا مورد حمايت قرار گرفته و تسهيلات بانكي به آنها پرداخت شود.

استاندار هرمزگان افزود: مشكلات يك واحد توليد قير در استان و يك واحد كشاورزي نيز در اين نشست بررسي و تصميماتي براي رفع مشكلات آنها اتخاذ شد.

همتي با اشاره به بررسي وضعيت سه واحد توليدي بزرگ استان كه چندين سال است در تعطيلي هستند، تصريح كرد: اقداماتي جهت بازگشت اين واحدها به چرخه توليد صورت خواهد گرفت تا به تدريج فعال شوند و در اين صورت نزديك به 800 شغل نيز ايجاد خواهد شد.

وي اظهار داشت: كميته اي نيز جهت بازديد از واحدهاي توليدي كه از سوي بانك ها به دليل بدهي تملك شده اند در استان تشكيل خواهد شد تا واحدهاي توليدي راكد داراي قابليت بازگشت به چرخه توليد شناسايي و در كارگروه مطرح شوند و براي حمايت از آنها تصميم گيري شود.

استاندار هرمزگان با اشاره به مسائل پيش آمده در خصوص ماليات طلافروشان، خاطرنشان كرد: در اين خصوص اداره كل امور مالياتي استان اقدامات خود در خصوص طلافروشان را متوقف مي كند و كميته اي با مسئوليت استانداري و حضور دستگاه هاي مرتبط و نمايندگان اتحاديه طلافروشان تشكيل مي شود تا بتوانند اقدامات را شفاف و توافق مناسبي صورت گيرد و پس از آن براساس توافق صورت گرفته اقدامات انجام شود.

شماره خبر : ٩٤٨٢
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.