آخرین اخبار
اخبار > گردهمایی مدیران بخش کشاورزی شش استان جنوبی کشور به میزبانی هرمزگان برگزار می شود


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٩٤٦٨

تاریخ:1397/04/19


معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان:
گردهمایی مدیران بخش کشاورزی شش استان جنوبی کشور به میزبانی هرمزگان برگزار می شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان گفت: اولین گردهمایی مدیران بخش کشاورزی شش استان جنوبی کشور با هدف اصلاح الگوی کشت و بهره وری منابع آب به میزبانی استان هرمزگان برگزار می شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در این رابطه عنوان کرد: بر اساس راهبرد و تاکیدات دکتر همتی استاندار هرمزگان برای مدیریت کشت محصولات کشاورزی، حفاظت منابع آب  و ایجاد یک وحدت رویه در تولید محصولات کشاورزی در استان های جنوبی کشور برای نخستین بار گردهمایی مدیران مرتبط با بخش کشاورزی شش استان جنوبی کشور به میزبانی استان هرمزگان برگزار می شود.

وی افزود: این نشست با هدف هم افزایی ، هم اندیشی و تبادل نظر جهت اصلاح الگوی کشت و افزایش بهره وری منابع آب در شش استان جنوبی کشور به میزبانی استان برگزار خواهد شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: این نشست یک روزه با حضور معاون زراعت وزیر جهاد کشاورزی و استاندار هرمزگان برگزار می شود.

حیدری گفت:  در این نشست روسای سازمان های جهاد کشاورزی ، مدیران آب منطقه ای ، صنف کشاورزان و مدیران کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری های شش استان جنوبی کشور شامل فارس، خوزستان ، بوشهر ، کرمان ، سیستان و بلوچستان به همراه هرمزگان شرکت خواهند نمود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان تصریح کرد: تنظیم بازار فروش محصولات کشاورزی  و جلوگیری از کشت های موازی در شش استان جنوبی کشور از دیگر اهداف این نشست است.

وی گفت: این نشست روز چهارشنبه بیستم تیر ماه راس ساعت 9:30 صبح در سالن جلسات استانداری هرمزگان برگزار می شود.

شماره خبر : ٩٤٦٨
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.