آخرین اخبار
اخبار > مديران دستگاه ها هنرمندانه و مبتكرانه از منابع استفاده كنند/كارها اولويت بندي شود


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٩٤٦٦

تاریخ:1397/04/19


مشاور ارشد استاندار هرمزگان:
مديران دستگاه ها هنرمندانه و مبتكرانه از منابع استفاده كنند/كارها اولويت بندي شود

مشاور ارشد استاندار هرمزگان بر لزوم استفاده هنرمندانه و مبتكرانه از منابع توسط مديران دستگاه هاي اجرايي تاكيد كرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، محمدباقر كشفي با تشريح برخي الزامات ايجاد رضايتمندي در مردم و افزايش اعتماد مردم به دولت و حاكميت از سوي دستگاه هاي اجرايي، عنوان كرد: براي رسيدن به اين هدف مهم هركدام از مديران سازمان ها و ادارات بايد به وظايف و مسئوليت هايي كه بر عهده دارند به خوبي و كامل عمل نمايند و در حيطه وظايف خود پاسخگو باشند.

وي ادامه داد: بر اين اساس اعتقاد داريم كه هر يك از دستگاه هاي اجرايي بايد منابع مالي، نيروي انساني و ساير امكانات خود را به شكل صحيح براي رسيدن به اهداف به كار بگيرند.

مشاور عالي استاندار هرمزگان ضمن تاكيد بر استفاده هنرمندانه و مبتكرانه از منابع توسط مديران دستگاه ها، افزود: نياز است در اين راستا دستگاه ها و مجموعه هاي اداري با انجام مطالعات مرتبط و تشكيل اتاق فكر به وظايف خود به شكل بهتر عمل كنند.

كشفي با بيان اينكه فرهنگ انجام وظيفه به نحواحسن بايد در جامعه عمومي سازي شود، تصريح كرد: اگر به اين ويژگي ها توجه داشته باشيم، خواهيم توانست اهداف ترسيم شده كه در راس آنها رضايتمندي مردم قرار دارد را جامه عمل بپوشانيم.

وي اثرسنجي از انجام كارها را ديگر محور مهم در راستاي افزايش اعتماد مردم به دولت و حاكميت برشمرد و گفت: بايد زماني كه كاري صورت مي گيرد، اثرات اين كار در جامعه نيز مورد سنجش قرار گيرد.

مشاور ارشد استاندار هرمزگان همچنين بر لزوم اولويت بندي كارها توسط مديران دستگاه هاي اجرايي تاكيد كرد و خواستار تمركز مديران بر روي كارهاي حساس و داراي اهميت شد.

شماره خبر : ٩٤٦٦
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.