آخرین اخبار
اخبار > پروژه های احداث زیربناهای حمل و نقل جاده ای در هرمزگان با سرعت بيشتري اجرا مي شود


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٩٤٦٣

تاریخ:1397/04/19


معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان:
پروژه های احداث زیربناهای حمل و نقل جاده ای در هرمزگان با سرعت بيشتري اجرا مي شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان گفت: روند اجراي پروژه های بهسازی و احداث زیربناهای حمل و نقل جاده ای در استان هرمزگان سرعت می گیرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، رضا مدرس ضمن بیان این مطلب، عنوان كرد: در دیدار با معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور موضوعات مختلفي به خصوص کریدور ساحلی کشور در محدوده هرمزگان مورد بحث و توافق قرار گرفت.

وی اضافه کرد: در این دیدار مباحث مختلفی از جمله اجرای 65 کیلومتر باقی مانده در حوزه غرب استان، تبدیل آبنماها به پل در محور شرق استان و ورودی شرق شهر بندرعباس  مورد بحث قرار گرفت.

مدرس خاطر نشان کرد: از دیگر موارد مورد بحث در  دیدار با معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور می توان به بهسازی ورودی غرب بندرعباس، ساماندهی ورودی شهر سیریک و ساماندهی ورودی شمال شهر بندرعباس اشاره کرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان گفت: بزرگراه کهورستان و تقاطع غیر همسطح شهر رویدر و پل گچین از دیگر پروژه هایي بود که در این دیدار مورد بحث قرار گرفتند.

وی اظهار کرد: امید است با شروع و اتمام پروژه های مذکور شاهد رشد و توسعه بیش از پیش استان هرمزگان باشیم.

شماره خبر : ٩٤٦٣
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.