آخرین اخبار
اخبار > پيام تسليت استاندار هرمزگان به مناسبت سالروز شهادت حضرت امام جعفر صادق (ع)


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٩٤٤٩

تاریخ:1397/04/18پيام تسليت استاندار هرمزگان به مناسبت سالروز شهادت حضرت امام جعفر صادق (ع)

استاندار هرمزگان با صدور پيامي فرارسيدن 25 شوال سالروز شهادت ششمين اختر تابناك امامت و ولايت حضرت امام جعفر صادق (ع) را تسليت گفت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان در اين پيام آورده است:

 

بسم الله الرحمن الرحيم

25 شوال سالروز شهادت ششمين اختر تابناك امامت و ولايت حضرت امام جعفر صادق (ع) از ايام حزن انگيز برای ما مسلمانان است.

اين امام همام عمر با بركت خويش را در جهت فعاليت هاي فكري، آموزشي و فرهنگي براي تبيين و ترويج آموزه هاي دين مبين اسلام و مكتب شيعه به كار گرفت و در اين راه با مجاهدت فراوان شاگردان بسياري را تربيت نمود.

امام ششم شيعيان حركت بزرگي در مسير علمي و دنياي فقه صورت داد و با تكيه بر آيات قرآن كريم، احكام و قوانين اسلامي را در قالب مباحث فقهي آموزش داد و باب اجتهاد را گشود.

اينجانب فرارسيدن 25 شوال سالروز شهادت حضرت امام جعفر صادق (ع) را به مسلمانان، به خصوص ملت ايران و مردم شريف استان هرمزگان تسليت عرض مي نمايم و اميدوارم در راستاي بهره گيري از سرچشمه آموزه هاي گرانقدر امام جعفر صادق (ع) تلاش كافي را داشته باشيم و اين موارد را در زندگي خود به كار بگيريم.

 

فریدون همتی

استاندار هرمزگان

شماره خبر : ٩٤٤٩
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.