آخرین اخبار
اخبار > زمینه حضور دائم کادر پروازی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) در هرمزگان فراهم می شود


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٩٤٤٨

تاریخ:1397/04/17


معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان:
زمینه حضور دائم کادر پروازی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) در هرمزگان فراهم می شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان گفت: زمینه حضور دائم کادر پروازی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) در هرمزگان فراهم می شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، رضا مدرس با اعلام این مطلب اظهار داشت: در نشست مشترک با معاون پشتیبانی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران و مدیر آموزش هما، ساز و کارهای لازم برای حضور دائم کادر پروازی هما در هرمزگان مورد بررسی و توافق قرار گرفت.

وی اضافه کرد: در این نشست مقرر شد فضاهای مورد نیاز هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران شامل محل اقامت کادر پروازی از طریق ایجاد ارزش افزوده و ساخت و ساز بر روی اراضی هما در بندرعباس فراهم شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: با ایجاد این فضاها علاوه بر ماندگاری هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) در بندرعباس زمینه ایجاد خطوط پروازی در شهرهای استان فراهم و می توان زمینه به کارگیری و اشتغال نیروهای بومی را فراهم آورد.

شماره خبر : ٩٤٤٨
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.