آخرین اخبار
اخبار > ابتکار استاندار هرمزگان در راه اندازی سفرهای شهرستانی معاونین استانداری و مدیران استان قابل تحسین است


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٩٤٤٧

تاریخ:1397/04/17


نماینده مردم هرمزگان در مجلس و امام جمعه موقت حاجی آباد مطرح کردند؛
ابتکار استاندار هرمزگان در راه اندازی سفرهای شهرستانی معاونین استانداری و مدیران استان قابل تحسین است

نماینده مردم حوزه انتخابیه مرکز استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی و امام جمعه موقت شهرستان حاجی آباد از ابتکار استاندار هرمزگان در راه اندازی سفرهای شهرستانی معاونین استانداری و مدیران دستگاه های اجرایی به شهرستان های استان قدردانی نمودند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، حسین هاشمی تختی نماینده مردم شهرستان های بندرعباس ، حاجی آباد، ابوموسی، قشم و بندر خمیر در مجلس شورای اسلامی در نشست ستاد راهبردی اقتصاد مقاومتی شهرستان حاجی آباد با اشاره به ابتکار استاندار هرمزگان در راه اندازی سفرهای شهرستانی معاونین استاندار و مدیران استان، عنوان کرد: ابتکار دکتر همتی استاندار هرمزگان در راه اندازی سفرهای شهرستانی معاونین استاندار و مدیران دستگاه های اجرایی استان به  شهرستان های تابعه استان حرکتی ارزنده و قابل تحسین است.

وی افزود: مسئولین شهرستانی از این ابتکار عمل استاندار هرمزگان باید به نحو احسن برای رفع مسائل و مشکلات مردم در شهرستان های استان بهره ببرند.

هاشمی تختی با اشاره به اهمیت این سفرها، خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت و نقش این سفرها  در تسریع روند رشد مناطق مختلف استان ضروری است این سفرهای شهرستانی با حضور معاونین استاندار و مدیران دستگاه های اجرایی به بخش های استان تسری داده شود تا مشکلات این مناطق نیز از نزدیک مورد بررسی قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی آماده هرگونه همکاری با دکتر همتی استاندار هرمزگان، معاونین استاندار و مدیران دستگاه های اجرایی برای رفع مشکلات استان هستند.

همچنین در این نشست حجت الاسلام مختار صادقی امام جمعه موقت و رئیس دادگستری شهرستان حاجی آباد از ابتکار استاندار هرمزگان در راه اندازی سفرهای شهرستانی معاونین استاندار و مدیران دستگاه های اجرایی به شهرستان های استان به ویژه شهرستان حاجی آباد که باعث رسیدگی بدون واسطه و از نزدیک مشکلات مردم می گردد، قدردانی نمود.

شماره خبر : ٩٤٤٧
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.