آخرین اخبار
اخبار > بازارچه های ملوانی میشی و بندرسیریک افتتاح شد/آغاز احداث بازارچه ملوانی بندرکوهستک


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٩٢٦٠

تاریخ:1397/04/01


با حضور استاندار هرمزگان؛
بازارچه های ملوانی میشی و بندرسیریک افتتاح شد/آغاز احداث بازارچه ملوانی بندرکوهستک

در مراسمی با حضور استاندار هرمزگان بازارچه های ملوانی میشی و بندرسیریک افتتاح و عملیات احداث بازارچه ملوانی بندرکوهستک در شهرستان سیریک آغاز شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان در آئین افتتاح این بازارچه های ملوانی با بیان اینکه یکی از راه های صدور فرهنگ این است که محصولات و تولیدات خود را به کشورهای دیگر صادر کنیم، عنوان کرد: ملوانان استان از این سمت کالاهای ایرانی و محصولات و تولیدات محلی هرمزگان را صادر کنند و به ازای آن کالاهای مورد نیاز را وارد کنند.

وی ادامه داد: با این کار لنج داران، ملوانان و تجار در حمایت از کالای ایرانی نقش آفرین خواهند بود و از همه آنها می خواهیم صادرات محصولات استان هرمزگان را در اولویت داشته باشند و همچنین زمینه بردن دیگر کالاهای ایرانی را به آن سوی مرزها فراهم کنند.

استاندار هرمزگان افزود: اجرای طرح تجارت کالای ملوانی به طور واضح نقش خود را در کاهش نرخ بیکاری در هرمزگان در نیمه دوم سال گذشته نشان داد.

همتی بیان داشت: بازارچه های ملوانی میشی، بندرسیریک و بندرکوهستک موجب رونق اقتصادی در این شهرستان خواهد شد.

شماره خبر : ٩٢٦٠
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.