آخرین اخبار
اخبار > كمك هاي اجتماعي صنايع و بنگاه هاي بزرگ اقتصادي هرمزگان ساماندهي مي شود


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٩٢٣٩

تاریخ:1397/03/30


دکتر همتی در نشست صميمي با مديران صنايع بزرگ استان:
كمك هاي اجتماعي صنايع و بنگاه هاي بزرگ اقتصادي هرمزگان ساماندهي مي شود

استاندار هرمزگان از ساماندهي كمك هاي اجتماعي صنايع و بنگاه هاي بزرگ اقتصادي استان هرمزگان خبر داد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست صميمي با مديران صنايع بزرگ استان هرمزگان با بيان اينكه كمك هاي اجتماعي صنايع و بنگاه هاي بزرگ اقتصادي استان هرمزگان بايد ساماندهي شود، عنوان كرد: در راستاي استفاده بهتر از كمك هاي اجتماعي صنايع و بنگاه هاي بزرگ اقتصادي استان بايد براي هر سال هدف گذاري مشخصي صورت گيرد تا سهم هركدام از اين بنگاه ها و صنايع مشخص و اين كمك ها براي اولويت هاي استان هزينه شود.

وي ادامه داد: مي توان اين كمك هاي اجتماعي را در قالب صندوقي با نظارت استانداري و ديگر دستگاه هاي نظارتي ساماندهي كرد تا هر مجموعه اي كه درخواست كمك داشت به جاي مراجعه مستقيم به بنگاه هاي اقتصادي و صنايع به اين صندوق مراجعه كند.

استاندار هرمزگان افزود: كمك هاي اجتماعي صنايع و بنگاه هاي بزرگ اقتصادي استان بايد به شكل حساب شده براي توسعه و عمران استان هرمزگان به كار گرفته شود.

همتي با بيان اينكه مردم انتظار دارند صنايع و بنگاه هاي بزرگ اقتصادي استان به مسئوليت هاي اجتماعي خود در هرمزگان عمل كنند، اظهار داشت:  صنايع و بنگاه هاي بزرگ اقتصادي استان ظرفيتي مهم براي توسعه استان محسوب مي شوند و با استفاده از اين ظرفيت بايد به توقعات به حق مردم پاسخ داد.

وي گفت: انجام چندين كار بزرگ و تاثيرگذار مي تواند محصول ساماندهي كمك هاي اجتماعي صنايع و بنگاه هاي بزرگ اقتصادي استان هرمزگان باشد و از رهگذر اين كمك ها اشتغال و توليد در استان رونق يابد.

استاندار هرمزگان تاكيد كرد: بايد برنامه مناسبي براي گسترش و توسعه انجام مسئوليت هاي اجتماعي صنايع و بنگاه هاي بزرگ اقتصادي تعريف شود تا از اين ظرفيت به شكل بهتري بهره ببريم.

شماره خبر : ٩٢٣٩
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.