آخرین اخبار
اخبار > همايش بزرگ معرفي فرصت هاي سرمايه گذاري استان هرمزگان برگزار شود


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٩٢٣٧

تاریخ:1397/03/30


استاندار هرمزگان در شوراي گفت‌‌و‌گوي دولت و بخش خصوصي استان:
همايش بزرگ معرفي فرصت هاي سرمايه گذاري استان هرمزگان برگزار شود

استاندار هرمزگان خواستار برگزاري همايش بزرگ معرفي فرصت هاي سرمايه گذاري استان هرمزگان شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست شوراي گفت‌‌و‌گوي دولت و بخش خصوصي استان هرمزگان با تاكيد بر اينكه متقاضيان سرمايه گذاري بايد به مركز خدمات سرمايه گذاري استان هدايت و معرفي شوند، عنوان كرد: دستگاه هاي اجرايي استان شرايط لازم را براي تشويق و جذب سرمايه گذاران بخش خصوصي فراهم كنند.

وي ادامه داد: برنامه ريزي لازم براي برگزاري همايش بزرگ معرفي فرصت هاي سرمايه گذاري استان هرمزگان ظرف سه ماه آينده توسط اتاق بازرگاني بندرعباس انجام شود.

استاندار هرمزگان افزود: لازم است در اين همايش به شكل دقيق فرصت هاي سرمايه گذاري هرمزگان به سرمايه گذاران داخلي و خارجي معرفي شود.

همتي ضمن تاكيد بر لزوم ترويج فرهنگ حمايت از كالاي ايراني، تصريح كرد: براي توسعه استفاده از محصولات و توليدات داخلي بخش خصوصي و دولتي بايد همگام با يكديگر حركت كرده و هركدام وظايف خود را به خوبي انجام دهند.

وي با اشاره به وجود ظرفيت توليدات صنايع دستي در هرمزگان، اظهار داشت: بايد يك تشكل صادراتي جهت بازاريابي و صادرات توليدات صنايع دستي هرمزگان راه اندازي شود.

شماره خبر : ٩٢٣٧
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.