شنبه ٠٤ خرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > برنامه ريزي مناسب براي سفرهاي تابستاني ايمن در هرمزگان صورت گيرد


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٩١٨٢

تاریخ:1397/03/23


معاون هماهنگي امور عمراني استانداری هرمزگان:
برنامه ريزي مناسب براي سفرهاي تابستاني ايمن در هرمزگان صورت گيرد

معاون هماهنگي امور عمراني استانداری هرمزگان خواستار برنامه ريزي مناسب براي سفرهاي تابستاني ايمن در استان هرمزگان شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، رضا مدرس در نشست شوراي ترافيك استان هرمزگان، عنوان كرد: اعضاي شوراي ترافيك استان با هماهنگي و همكاري بيشتر براي سفرهاي تابستاني ايمن در هرمزگان برنامه ريزي كنند تا موجبات رضايت و امنيت مردم در ايام سفرهاي تابستاني فراهم شود.

وي با اشاره به مباحثي پيرامون آژانس ها، اتوبوس هاي درون شهري و برون شهري و اردوهاي دانش آموزي، تصريح كرد: اردوهاي دانش آموزي بايد با برنامه ريزي دقيق و اصولي و با هماهنگي دستگاه هاي ذيصلاح صورت پذيرد.

معاون هماهنگي امور عمراني استانداری هرمزگان بيان داشت: سهل انگاري و كم كاري در اين خصوص از هيچ دستگاه و مسئولي پذيرفتني نيست و با قاطعيت و جديت با دستگاه ها و مسئولين خاطي برخورد خواهد شد.

مدرس خاطرنشان كرد: پليس راه و پليس راهور ضمن كنترل موارد مربوطه نسبت به اعمال قانون و برخورد با متخلفين با جديت اقدام كنند.

شماره خبر : ٩١٨٢
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.