شنبه ٠٤ خرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > اولويت هاي كاري حوزه استاندار هرمزگان تبيين و تشريح شد


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٩١٨١

تاریخ:1397/03/23


از سوي مديركل حوزه استاندار هرمزگان؛
اولويت هاي كاري حوزه استاندار هرمزگان تبيين و تشريح شد

اولويت هاي كاري حوزه استاندار هرمزگان از سوي مديركل حوزه استاندار هرمزگان براي كاركنان اين حوزه تبيين و تشريح شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، محمدباقر كشفي در نشست با كاركنان حوزه استاندار هرمزگان با برشمردن اولويت هاي كاري اين حوزه، عنوان كرد: ايجاد محيطي آرام و با نظم و انضباط، تكريم ارباب رجوع از مواردي است كه كاركنان حوزه و دفتر استاندار بايد در اولويت قرار دهند.

وي تكريم ارباب رجوع را از موارد بسيار مهم در حوزه استاندار دانست و افزود: مراجعه كنندگان نبايد در اين حوزه دچار سردرگمي شوند بلكه نياز است به درستي راهنمايي شوند.

كشفي تصريح كرد: استانداري دستگاه عالي دولت و حاكميت در استان محسوب می شود و از این رو كاركنان حوزه استاندار موظف هستند ضمن رفتار مناسب و رعايت شئونات، ماموریت های خود را با جدیت و اقتدار انجام دهند.

وي خاطرنشان كرد: پاسخگويي به موقع به مكاتبات نيز بايد از سوي كاركنان حوزه استاندار مورد توجه قرار گيرد.

مديركل حوزه استاندار هرمزگان اظهار داشت: همکاران شاغل در حوزه استاندار باید دستورات صادر شده از سوي استاندار محترم را به سرعت و به طور دقيق تا تحقق آن پيگيري و نتايج آن را اعلام كنند.

شماره خبر : ٩١٨١
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.